رقابت های سال آینده بسکتبال با ویلچر اهمیت بالایی دارد؛

آگین: به دنبال اجرایی شدن شرایط پروتکل های بهداشتی برای برپایی اردوها هستیم

رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر گفت: برای برپایی اردوهای تیم ملی، شرایط اجرایی شدن پروتکل های بهداشتی را به ستاد مبارزه با کرونا ارائه می دهیم.

مهرداد آگین رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: جلسات متعددی را در خصوص نحوه برپایی رقابت های لیگ مردان و بانوان برگزار کردیم و در صورتی که بتوانیم موافقت ستاد مبارزه با کرونا در ورزش و فدراسیون را دریافت کنیم، مسابقات لیگ ۹۹ را برگزار خواهیم کرد.

وی ادامه داد: بعد از رقابت های لیگ، هدفمان برپایی جام حذفی است چرا که به شناخت استعدادهای این رشته کمک می کند و می توانیم برای تیم های ملی پشتوانه سازی کنیم. البته برای ما حفظ سلامتی ورزشکاران اولویت است.

آگین افزود: برای برپایی اردوهای تیم ملی در رده جوانان، بزرگسالان و بانوان، در حال برنامه ریزی و طراحی پروتکل های بهداشتی هستیم تا پیشنهادمان را به ستاد مبارزه با کرونا و فدراسیون ارائه دهیم و در صورت موافقت با شرایط اعلام شده بتوانیم اردوها را آغاز کنیم تا ملی پوشان تمرینات تکنیکی خود را زیر نظر مربیان پیگیری کنند.

وی تصریح کرد: سال آینده در صورتی که رقابت های بین المللی برگزار شود، مسابقات آسیا و اقیانوسیه به لحاظ کسب سهمیه بازی های پاراآسیایی ۲۰۲۲ برای ما در دو گروه مردان و بانوان دارای اهمیت است. همچنین در رده جوانان نیز تیم ملی کشورمان باید در رقابت های پاراآسیایی ۲۰۲۱ حضور پیدا کند.

رئیس انجمن در پایان گفت: امیدوارم هر چه زودتر ویروس کرونا از بین برود تا با آرامش و به دور از نگرانی برنامه های تمام رشته های ورزشی عملیاتی شود و مجدد شاهد موفقیت تیم های ملی کشورمان در رویدادهای مختلف باشیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *