سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر:

اردوی چهارم با هدف انجام تمرینات تکنیکی برگزار شد/ در تورنمنت ترکیه به دنبال ارزیابی عملکرد ملی پوشان هستیم

آقاکوچکی گفت: خوشبختانه با برنامه ریزی های صورت گرفته مرحله به مرحله به اهدافمان نزدیکتر می شویم.

عباس آقاکوچکی سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: اردوی چهارم به میزبانی استان اصفهان برگزار شد و خوشبختانه مرحله به مرحله به اهداف تعیین شده برای تیم ملی نزدیکتر می شویم که این موضوع برای ما رضایت بخش است.

وی ادامه داد: در این اردو روی بدنسازی و تکنیک بازیکنان متمرکز بودیم و ۱۲ بازیکن و ترکیب اصلی تیم ملی برای بازی های پارالمپیک را شناسایی کردیم و خوشبختانه تجهیزات و سالن اردو خوبی را در اختیار داشتیم.

آقاکوچکی افزود: اردوی آینده به میزبانی استان قم برگزار می شود و سپس تیم ملی برای حضور در تورنمنت ترکیه راهی این کشور خواهد شد. امیدوارم که در اردوی پنجم نیز بتوانیم اهداف مان در بحث تمرینات تاکتیکی را اجرایی کنیم.

وی عنوان کرد: مطابق با برنامه ریزی تمرینات در اردوی پنجم به طور کامل انجام می شود و خوشبختانه جلسه تمرینی را از دست نخواهیم داد. محور اصلی ما از حضور در تورنمنت ترکیه بررسی دو هدف است تا بتوانیم بهترین عملکرد را در پارالمپیک داشته باشیم.

آقاکوچکی تصریح کرد: نخستین هدف، ارزیابی برنامه های تاکتیکی دفاع و حمله تیم ملی است و هدف دوم بررسی عملکرد ملی پوشان در اجرای این برنامه در زمان مسابقه است.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: از مسئولین کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون برای حمایت هایی که از تیم ملی دارند تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم بتوانیم بهترین نتیجه را در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو بدست آوریم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *