سرمربی تیم ملی والیبال نشسته خبر داد:

ارزیابی تیم های اروپایی در خلال رقابت های قهرمانی اروپا/ معرفی نهایی شش تیم حاضر در اولین دوره رقابت های لیگ جهانی

هادی رضایی، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان برای ارزیابی رقابت های قهرمانی اروپا به کرواسی سفر کرده است.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون در خصوص حضورش در این مسابقات گفت: تیم والیبال نشسته مردان ایران قهرمانی پارالمپیک است و حتما می بایست برای مسابقات جهانی که سال آینده در هلند برگزار می شود، ارزیابی دقیقی از تیم های شرکت کننده داشته باشد.

رضایی در ادامه افزود: از این رو در مسابقات قهرمانی اروپا حضور یافتم تا هم بازی ها را از نزدیک ببینم و آنالیز کنم و هم اینکه در حاشیه ی این مسابقات جلسه ای با سازمان جهانی پاراوالیبال داریم تا طی آن پیرامون حضور نهایی شش تیم منتخب برای اولین دوره لیگ جهانی تصمیم گیری شده و پس از این جلسه تا آخر هفته اسامی نهایی تیم ها اعلام خواهد شد.

مدیر تیم های ملی والیبال نشسته درپایان خاطر نشان کرد: پس از مشخص شدن تیم ها اقدامات دیگر برای برگزاری مسابقات آغاز می شود و سال آینده تبریز میزبان اولین دوره رقابت های لیگ جهانی والیبال نشسته خواهد بود.

رقابت های قهرمانی والیبال نشسته اروپا با حضور تیم های هلند، اوکراین، مجارستان، کرواسی، فنلاند، آلمان، ایتالیا و اسلوونی در بخش زنان و تیم های روسیه، مجارستان، اوکراین، روسیه، هلند، ترکیه، صربستان، لیتوانی، آلمان، بوسنی، لهستان، ایتالیا، گرجستان و کرواسی در بخش مردان به منظور کسب سهمیه مسابقات جهانی هلند ۲۰۱۸ از ۱۳ تا ۲۱ آبان ماه به میزبانی کرواسی برپاست.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *