با حضور رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک؛

از دیوار نگاره توکیو ۲۰۲۰ رونمایی شد

مراسم افتتاحیه دیوارنگاره توکیو ۲۰۲۰ با حضور اندرو پارسونز، رئیس IPC در بخش پلازای دهکده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، صبح امروز مراسم افتتاحیه دیوارنگاره توکیو ۲۰۲۰ با حضور اندرو پارسونز، رئیس IPC، هاشیموتو سیکو، رئیس کمیته برگزاری بازی ها، فرماندار توکیو و همچنین شهردار دهکده بازی ها در بخش پلازای دهکده برگزار شد و شرکت کنندگان هم قسم شدند تا  از فرصت بازی های پارالمپیک برای تحقق شعار “وحدت در عین کثرت” و تلاش برای زدودن تبعیض علیه افراد دارای معلولیت در جامعه تلاش کنند.

ورزشکاران و تمام کسانی که در این بازی ها حضور دارند هم می توانند در حمایت از کنوانسیون حقوق افراد دارای معلولیت و اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد، این دیوارنگاره را امضا کنند.

در همین راستا، کمیته بین المللی پارالمپیک اقدام به راه اندازی کمپین ما ” ۱۵ درصد” نمود تا به عنوان بزرگترین کمپین حقوق بشری دنیا به مبارزه با تبعیض علیه یک میلیارد و دویست میلیون نفر فرد دارای معلولیت، بپردازند.

این دیوارنگاره با استفاده از یک سبک ژاپنی الهام گرفته شده که در ساختار آن بخش های مختلف چوب با شکل های منحصر به فرد با هم ترکیب می شوند تا اهمیت تنوع، هارمونی وایجاد ارتباط بین مردم را یادآور شود.

این دیوارنگاره تا انتهای بازی های پارالمپیک در دهکده در معرض دید قرار دارد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *