LA28 نمادی برای عصر دیجیتال؛

از لوگو بازی های المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۸ رونمایی شد

رونمایی از لوگو بازی های المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۸ لس آنجلس انجام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، لوگو این دوره از بازی ها نمایانگر انرژی، خلاقیت و حس تعلق به اجتماع است و نگاهی به باور و شعار المپیک “وحدت در عین کثرت” را دارد.

 

LA۲۸ نمادی برای عصر دیجیتال

نماد LA28  به گونه ای طراحی شده است تا برای سفر هشت ساله مسابقات المپیک و پارالمپیک با طراوت باقی بماند. حرف L که به صورت پررنگ نوشته شده و عدد ۲ و ۸ به عنوان بخش اصلی آن تعریف شده اند و در کنار آنها حرف A به صورت پویا و در حال تغییر قرار دارد که هر کدام داستان های منحصر به فرد خود را دارند.

ورزشکاران، هنرمندان و هواداران در آفرینش این نماد مشارکت داشته‌اند و از طریق تفسیرهای فردی خود از این شهر، داستان‌ها و رویاهای شخصی را به وجود آورده‌اند. هر کسی می تواند بخشی از داستان LA28 باشد چرا که این انسان ها هستند که به آن معنا می بخشند و بهترین راه برای الهام بخشی جمع شدن همه فرهنگ ها در کنار یکدیگر است.

با توجه به اینکه تا سال ۱۹۸۸ محل برگزاری بازی های پارالمپیک از المپیک مجزا بود و این دو رویداد در یک محل مشترک برگزار نمی شد، به همین دلیل لس آنجلس در سال های ۱۹۳۲ و ۱۹۸۴ میزبان بازی های المپیک بوده و اکنون برای نخستین بار است که در کنار میزبانی این رقابت ها، برای نخستین بار بازی های پارالمپیک را نیز تجربه می کند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *