در مجمع عمومی سالیانه هیئت مطرح شد؛

اسبقیان: ظرفیت‌های خوبی به لحاظ قهرمانی در البرز وجود دارد/ ابلاغ مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی توسط رئیس جمهور به معنای قانون است

مجمع عمومی هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان البرز با حضور رئیس فدراسیون برگزار شد.

به گزارش وب‌سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، مجمع عمومی سالیانه هیئت البرز با حضور اسبقیان رئیس، کشاورز معاون امور استان‌های فدراسیون، غفرانی مدیرکل اداره ورزش و جوانان، رئیس و دبیر هیئت، روسای هیئت‌های شهرستانی، نمایندگان مربیان، داوران، ورزشکاران و دیگر اعضا امروز یکشنبه یکم تیر ماه در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

در ابتدا، براتی رئیس هیئت درباره عملکرد سال گذشته، مبحث استعدادیابی، مسابقات، امور مالی گزارشاتی را ارائه داد و تقویم ورزشی سال ۹۹ این هیئت را نیز در مجمع پیشنهاد کرد که مورد تایید اعضا قرار گرفت .

دکتر اسبقیان در مجمع بیان کرد: خداوند را سپاس می گویم که پیش از شروع مجمع فرصتی شد تا با حضور بر مزار شهدا، به مقام شامخ آنها ادای احترام کنیم.

وی ادامه داد: شیوع ویروس کرونا شرایط را سخت کرده است اما دلیل بر این نیست که فعالیت ها تعطیل شوند و در واقع ورزش کشور در حال حاضر به شیوه مدیریت بحران اداره می شود و ما حفظ سلامتی و روحیه ورزشکاران را اولویت اول خود می دانیم و حفظ آمادگی جسمانی و ارتقا آن در سطح بعدی اهمیت قرار دارد چرا که شرایط خاصی را در ورزش قهرمانی داریم تجربه می کنیم.

اسبقیان افزود: بنابراین از ورزشکاران، مربیان و اعضا مجمع خواهش می کنم با اعتماد به نفس و هماهنگی کامل با هیئت تلاش های مضاعفی در این زمینه داشته باشند. عجله ای برای شروع برخی از فعالیت ها نداریم چرا که شرایط جسمی افراد معلول با ورزشکاران المپیکی تفاوت دارد.

وی تاکید کرد: در استان البرز ظرفیت های خوبی به لحاظ قهرمانی وجود دارد برای مثال خانم دکتر شیعه نائب رئیس بانوان انجمن پارا دوومیدانی و نیز الناز دارابیان قهرمان رقابت های پاراآسیایی از این استان هستند که می توانند با تاثیر گذاری بر مربیان و ورزشکاران سطح کیفی این رشته را در البرز ارتقا دهند.

اسبقیان اظهار داشت: ابلاغ مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی توسط رئیس جمهور به معنای قانون است. دستگاه ها مکلف و موظف به اجرا مفاد آن هستند. این مصوبه به سیاست ها، راهبردها، وظایف و ضوابط اجرایی ترویج فرهنگ حضور، توانمندی و افتخار آفرینی جانبازان و معلولین از طریق ورزش می پردازد.

وی عنوان کرد: ستاد پیگیری ابلاغیه رئیس محترم جمهور برای حمایت از ورزش جانبازان و معلولین با ریاست وزیر ورزش و جوانان به منظور پیگیری مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل شده است که در توسعه ورزش جانبازان و معلولین نقش بسزایی دارد.

رئیس فدراسیون در پایان گفت: از غفرانی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تشکر می کنم که در حوزه مدیریتی خود توانست موفقیت های قابل توجهی داشته باشد. همچنین از براتی، رئیس هیئت و اعضای آن تشکر می کنم و امیدوارم که با تلاش هر چه بیشتر روند رو به رشد خود مجموعه را ادامه دهند.

 

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *