اسبقیان: مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد

رئیس فدراسیون گفت: مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته مردان با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، در مراسم اختتامیه بیست و یکمین دوره لیگ برتر والیبال نشسته مردان، جام ایثار، گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، اسبقیان بیان کرد: آغاز ایام الله دهه فجر تبریک و تهنیت عرض می کنم. فدراسیون مفتخر است که در چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته را با رعایت پروتکل های بهداشتی و با هماهنگی کامل وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی پارالمپیک برگزار کرد.

وی ادامه داد: از امیر واحدی جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش تشکر ویژه ای دارم. ایام دهه فجر یادآور خاطرات دلاورمردان نیروی هوایی است که در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و همراهی با امام خمینی (ره) نقش بسزایی داشتند.

اسبقیان افزود: نیروی هوایی امکانات خود را در اختیار فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین قرار داد تا این رقابت ها را برگزار کنیم و از این جهت از آنها تشکر و قدردانی می کنم.

وی عنوان کرد: از مدیرعامل و مسئولان شرکت قهوه بن مانو برای حمایتی که از لیگ والیبال نشسته داشتند تشکر می کنم. خدمت به جامعه جانبازان و معلولین را یک فرصت ارزشمند می دانم و افتخاری برای من و همکارانم است. از کشفیا رئیس انجمن، مسئولان سازمان لیگ برتر، همکارانم در فدراسیون برای برگزاری و هماهنگی این رقابت ها تشکر و قدردانی می کنم.

رئیس فدراسیون در پایان گفت: از سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و نیز خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک برای حمایت هایی که از فدراسیون داشتند و نیز اصحاب رسانه به خصوص همکاران شبکه ورزش برای پوشش رقابت های والیبال نشسته مردان تشکر و قدردانی می نمایم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *