رییس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین؛

اسبقیان: هدف ما استمرار موفقیت های فدراسیون است/ ارتباط با مسئولین را استحکام خواهیم داد

سیدمحمد شروین اسبقیان رییس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین درباره برنامه های خود توضیحاتی را ارائه داد.

اسبقیان در گفتگو با وب سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: برنامه های ما در چهار محور آموزش، مدیریت، توسعه ورزش قهرمانی و همگانی با رویکرد علمی خواهد بود.

وی ادامه داد: این فدراسیون عملکرد خیلی خوبی داشته است و تمام تلاش‌های ما بر این خواهد بود تا موفقیت هایی که در دوره های قبل رقم خورده، استمرار داشته باشد  و هم با کمک کمیته ملی پارالمپیک و وزارت ورزش و جوانان بتوانیم سیر صعودی فدراسیون را حفظ کنیم.

اسبقیان افزود: در کل کشور بحث استعدادیابی را دنبال خواهیم کرد و در این زمینه با تمام استان ها نشست خواهیم داشت که البته وزارت ورزش در این خصوص برنامه دارد. ارتباط با سایر فدراسیون ها و وزارت ورزش و جوانان را استحکام می بخشیم. همچنین بیشتر از گذشته ارتباط خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: خسروی وفا پدر ورزش جانبازان و معلولین است به همین دلیل به کمک و راهنمایی او نیازمند هستیم و همکاری لازم را با خسروی وفا خواهیم داشت.

اسبقیان اظهار داشت: در خصوص رشته هایی که جدا شدند بررسی های لازم را انجام دادیم و تلاش خواهیم کرد که این رشته ها را به فدراسیون برگردانیم و در این راستا موافقت کمیته ملی پاراالمپیک و وزارت ورزش و جوانان را هم خواهیم گرفت.

وی در پایان گفت: در سال جدید برنامه ریزی می کنیم تا موفقیت های ما ادامه داشته باشد. مسابقات کشوری رکن اصلی در فدراسیون است و سعی می کنیم با برنامه ریزی مناسب تمام رقابت ها را برگزار کنیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *