اسبقیان: هدف ما کمک به آسیب دیدگان از ویروس کرونا است/ میرجلیلی: فدراسیون جانبازان و معلولین باید الگوی دیگر فدراسیون ها باشد

رئیس فدراسیون گفت: ما به عنوان سربازان خط ولایت وظیفه داریم تا از هموطنان آسیب دیده از ویروس کرونا حمایت کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، اسبقیان در مراسم کمک های مومنانه بیان کرد: ما به عنوان سربازان و پیروان خط ولایت وظیفه داریم دستورات، رهنمودها و فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را اجرایی کنیم و خوشبختانه امروز توانستیم مرحله ششم رزمایش را با رعایت پروتکل های بهداشتی و مطابق با دستورات ستاد مبارزه با کرونا برگزار کنیم.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در ماه مبارک رمضان تاکید بر اجرای این رزمایش داشتند و ما نیز هدفمان کمک به خانواده های ورزشکاران جانباز و معلول آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا و اجرایی کردن رهنمودهای مقام معظم رهبری است.

رئیس فدراسیون در پایان گفت: از تمام مسئولین و مهمانان قدردانی می کنم که امروز در این مراسم در کنار فدراسیون جانبازان و معلولین حضور داشتند. خوشبختانه توانستیم کمک های مومنانه را تا شش مرحله اجرایی کنیم که از این بابت از همکاری و زحمات پرسنل فدراسیون تشکر می کنم.

فدراسیون جانبازان و معلولین باید الگوی دیگر فدراسیون ها باشد

دکتر میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران در این مراسم عنوان کرد: ششمین مرحله کمک های مومنانه فدراسیون جانبازان و معلولین نشان از اطاعت امر پرسنل این فدراسیون از مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دارد. همان طور که جانبازان در زمان دفاع مقدس در خط مقدم بودند امروز نیز در حمایت از هموطنان کشورمان پیشگام هستند.

وی ادامه داد: فدراسیون جانبازان و معلولین باید الگوی دیگر فدراسیون ها باشد. جامعه ورزش کشورمان با بصیرت و آگاهی که بر گرفته از فرهنگ دفاع مقدس، ایثار و گذشت است در تمام عرصه ها در کنار مردم حضور داشتند.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران در پایان گفت: به مسئولین فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین برای برگزاری چندین مرحله کمک های مومنانه ها تبریک می گویم. امیدوارم بتوانیم رزمایش را تا پایان ویروس کرونا ادامه دهیم و از خانواده های آسیب دیده حمایت کنیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *