نشست مشترک روسای فدراسیون‌‌های ورزشی برگزار شد؛

اسبقیان: پرداخت پاداش قهرمانان در آستانه‌ی المپیک و پارالمپیک روحیه‌بخش است

آخرین نشست مشترک روسای فدراسیون‌‌های ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان در سال ٩٩ امروز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، آخرین نشست مشترک روسای فدراسیون‌های ورزشی با حضور دکتر سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانا امروز چهارشنبه بیستم اسفند ماه برگزار شد.

در این جلسه دکتر سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، خسروی‌وفا رئیس کمیته ملی المپیک، دکتر مهدی علی‌نژاد معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، دکتر عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی و تقی‌زاده معاون امور حقوقی، مجلس و استان‌ها، دکتر کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی واطلاع رسانی‌وزارت ورزش و جوانان، رئیس مرکز دادخواهی مالیاتی و عضو هیئت‌های عالی نظارت بر جامعه مشاوران مالیاتی، اسبقیان رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین و دیگر روسای فدراسیون‌ها حضور داشتند.

خسروی‌وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک در جلسه مشترک روسای فدراسیون‌های ورزشی بیان کرد: ورزش ایران در ۴٢ سال گذشته واقعاً پیشرفت کرده است. ما این موفقیت‌ها و پیروزی‌ها را وامدار انقلاب اسلامی و خون شهدا هستیم.

وی ادامه داد: عملکرد دکتر سلطانی‌فر و دکتر صالحی‌امیری‌ در توسعه همه‌جانبه ورزش قابل‌ تقدیر است.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک در پایان گفت: به‌عنوان پرچمداران ورزش کشور مسئولیت داریم این مسیر را با عزت و افتخار طی کنیم تا در برابر شهدا شرمنده نباشیم.

دکتر اسبقیان، رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین در این جلسه ضمن تشکر از وزارت ورزش و جوانان و به ویژه دکتر سلطانی‌فر گفت: پرداخت پاداش‌ قهرمانان در آستانه رقابت‌های المپیک و پارالمپیک روحیه‌بخش بود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *