سرپرست انجمن تنیس روی میز خبر داد:

اعزام تیم تنیس روی میز جانبازان و معلولین به رقابت های آزاد بین المللی جاکارتا

مهدی آرمند نیا، سرپرست انجمن تنیس روی میز جانبازان و معلولین از اعزام تیم تنیس روی میز آقایان به رقابت های آزاد بین المللی که به میزبانی اندونزی برگزار می شود، خبر داد.

وی در این خصوص به روابط عمومی فدراسیون گفت: این مسابقات تیر ماه سال جاری به میزبانی اندونزی و در شهر جاکارتا برگزارمی شود و به نوعی برای برخی از بازیکنان ما حکم مسابقات تدارکاتی بازی های پاراآسیایی را نیز دارد.

آرمند نیا افزود: ورزشکارانی که در کلاسهای خود منتخب هستند به این مسابقات اعزام می شوند که البته ترکیب این تیم ترکیب اعزامی به بازی های پاراآسیایی نخواهد بود. پیش از این اعزام یک دوره مسابقات انتخابی برگزار می شود و با توجه به نتایج مسابقات انتخابی و نیز مسابقات آزاد جاکارتا، نفرات اصلی تیم ملی برای بازی های پاراآسیایی جاکارتا مشخص می شود.

سرپرست انجمن تنیس روی میز خاطر نشان کرد: ده ورزشکار در کلاسهای پزشکی ۱، ۲، ۳، ۴، ۶، ۸، ۹، ۱۰ در بخش آقایان، عازم مسابقات آزاد بین المللی می شوند که بیشتر آنها به منظور تایید کلاس بندی پزشکی و قرار گرفتن در جدول رنکینگ جهانی که لازمه ی حضور در بازی های پاراآسیایی جاکارتا نیز هست، در این رویداد ورزشی شرکت می کنند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *