سرپرست انجمن فوتبال جانبازان و معلولین اعلام کرد:

اعلام آمادگی سه تیم برای شرکت در رقابت های بین الملی فوتبال هفت نفره – کیش

مصطفی الهی نسب، سرپرست انجمن فوتبال جانبازان و معلولین از برگزاری نشست هماهنگی رقابت های بین المللی فوتبال هفت نفره که به میزبانی کیش برگزار می شود، خبر داد.

وی در این خصوص به روابط عمومی فدراسیون گفت: همان طور که قبلا اعلام شد ایران میزبانی رقابت های بین المللی فوتبال هفت نفره را که آبان ماه امسال به میزبانی جزیره کیش برگزار می شود، بر عهده گرفته است.

الهی نسب افزود: علاوه بر ایران که میزبان مسابقات است، تا کنون تیم های استرالیا، تایلند و کره جنوبی برای این رقابت ها اعلام آمادگی کرده اند و البته طبق قوانین فدراسیون جهانی و با توجه به اینکه این رقابت ها از امتیاز کسب سهمیه برای مسابقات جهانی ۲۰۱۹ برخوردار است، با حضور ۴ تیم هم مسابقات برگزار می شود اما احتمال حضور کشورهای بیشتر نیز هست.

سرپرست انجمن فوتبال خاطر نشان کرد: در نشستی که با حضور رجبلو، دبیر انجمن، روزبهانی، سرمربی تیم فوتبال هفت نفره و مهدوی، مدیر تیم های ملی فوتبال معلولین برگزار شد، در خصوص شرایط برگزاری، روند ثبت نام و دریافت ورودیه تیم ها و اقدامات مورد نیاز برای روند برگزاری مسابقات، بحث و تبادل نظر شد.

وی در پایان گفت: علاوه بر موارد یاد شده پیرامون برگزاری اردوهای تیم ملی و آمادگی تیم ایران در این مسابقات نیز صحبت و برنامه ریزی شد تا ملی پوشان کشورمان با قدرت هر چه تمام در این این رویداد بین المللی شرکت کنند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *