هدف‌مان افزایش روحیه پاراتیراندازان است

اله‌کرمی: کادر فنی از وضعیت رکورد ملی‌پوشان رضایت دارد/ به دنبال برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی هستیم

رئیس انجمن پاراتیراندازی درباره برنامه‌های تیم ملی و انجمن توضیحاتی را ارائه داد.

رقیه اله‌کرمی رئیس انجمن پاراتیراندازی کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: در طول ماه های گذشته به دلیل شیوع بیماری کرونا و نامناسب بودن شرایط جامعه نسبت به این ویروس، نتوانستیم اردوی متمرکزی برای تیم ملی برگزار کنیم و ملی پوشان در طول این مدت برای حفظ آمادگی خود در خانه تمرین کردند و از طریق فضای مجازی با کادر فنی در ارتباط بودند.

وی ادامه داد: خوشبختانه پس از صدور مجوز از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، از هفته گذشته اردوی متمرکز تیم ملی با حضور پنج ورزشکار و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در فدراسیون آغاز شد و امیدوارم که بتوانیم برگزاری اردوها را تا زمان بازی‌های پارالمپیک توکیو ادامه دهیم.

اله‌کرمی افزود: به منظور حفظ سلامتی ورزشکاران و با همکاری مسئولان فدراسیون، فضای تمرین تیراندازی ملی‌پوشان را به سالن بسکتبال فدراسیون منتقل کردیم تا پاراتیراندازان با فاصله از یکدیگر به تمرین بپردازند و تمامی دستورات ستاد مبارزه با کرونا رعایت شود.

رئیس انجمن عنوان کرد: باتوجه به اینکه ملی‌پوشان مدت طولانی از فضای اردو دور بودند، در این مرحله بیشتر هدف و تمرکز ما روی افزایش روحیه ملی‌پوشان است تا مجدد به فضای اردو و مسابقات برگردند.

وی تصریح کرد: البته کادر فنی تیم ملی از وضعیت رکوردها رضایت دارد اما در این اردو تلاش ما روی بحث روحی و روانی ورزشکاران است و در کنار آن تمرینات تکنیکی هم انجام می شود.

اله‌کرمی اظهار داشت: در صورتی که رقابت‌های جهانی برگزار شود، با موافقت کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت ورزشکاران در آن مسابقات حاضر خواهیم شد. البته تاکنون رقابت‌های مختلف بین المللی به دلیل شیوع کووید ۱۹ لغو شده است و ما منتظر تصمیم فدراسیون جهانی برای برگزاری مسابقات هستیم.

رئیس انجمن در پایان گفت: در نظر داریم چند مرحله رقابت‌های مختلف انتخابی تیم ملی را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار کنیم تا فضا برای دیگر ورزشکاران نیز مهیا شود تا علاوه بر پشتوانه‌سازی، بهترین پاراتیراندازان را برای مسابقات پاراآسیایی شناسایی و انتخاب کنیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *