جعفری:

امیدوارم مردم مدال نقره را از من بپذیرند

وزنه بردار تیم ملی پارالمپیک ایران گفت: می توانستم مدال طلا بگیرم ولی امیدوارم مردم مدال نقره را ازمن بپذیرند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، امیر جعفری بعد از کسب مدال نقره در وزنه برداری پارالمپیک توکیو گفت: خیلی خوشحالم که با این مدال کاروان ایران وارد جدول مدال های پارالمپیک شد. خیلی دوست داشتم این مدال طلا باشد و تلاشم را هم کردم. امیدوارم مردم کشورم این مدال را از من بپذیرند.

وی در خصوص اینکه چرا نتوانست در مهار وزنه های دوم و سوم موفق عمل کند،  تاکید کرد: کار من طبق پیش بینی جلو نرفت. این جزوی از شرایط مسابقه است و نتوانستم وزنه ها را ثبت کنم.

وزنه بردار پارالمپیکی دسته ۶۵ کیلوگرم ایران درباره اینکه با کسب مدال نقره بالاتر از پیش بینی های کمیته ملی پارالمپیک ظاهر شده است، گفت: در هفت، هشت ماه گذشته فشار مضاعفی به خودم وارد کردم برای اینکه بتوانم این جایگاه را تغییر بدهم. حتی می توانست این مدال خوشرنگ تر باشد ولی همین که توانستم این جایگاه را ارتقا بدهم و این مدال را به نام ایران ثبت کنم، خوشحال هستم.

جعفری درباره حریفانش در این دسته گفت: حریف چینی را به خوبی می شناختم. او قهرمان سه دوره پارالمپیک است و این چهارمین مدال او است. می دانستم او چه وزنه ای را می تواند ثبت کند و شرایط مسابقه به گونه ای پیش رفت که الان به نقره قانع هستم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *