اولین طلایی کاروان ایران در رقابت های دو ومیدانی معلولین – فزاع؛

امیری: در پرتاب وزنه رکوردی بهتر از مسابقات جهانی لندن به ثبت رساندم/ در رقابت های دیسک و نیزه هم شرکت می کنم

حامد امیری، ملی پوش تیم دو ومیدانی جانبازان و معلولین ایران موفق شد روز گذشته در رقابت های پرتاب وزنه به نشان طلا دست یابد و اولین عنوان قهرمانی کاروان را به نام خود ثبت کند.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون در این خصوص گفت: بعد از مسابقات جهانی لندن که تابستان امسال برگزار شد، تمرینات مداوم و منظمی را داشتم و خوشبختانه با آمادگی خوبی در این رقابت های شرکت کردم. در مسابقات روز گذشته که در پرتاب وزنه بود، توانستم با رکورد ۱۱ متر و ۲۰ سانتی متر به عنوان قهرمانی دست پیدا کنم و به نسبت رکورد مسابقات جهانی لندن، که پرتابی به میزان ۱۱ متر و ۱۷ سانتی متر بود، ارتقا رکورد داشتم و اختلافم با نفر دوم مسابقات فزاع بیش از ۴ متر بود.

امیری گفت: بهترین نفرات پارالمپیک و مسابقات جهانی در رقابت های فزاع شرکت کرده اند و سطح مسابقات بسیار خوب است. امشب هم در رقابت های پرتاب دیسک به میدان می روم و در پرتاب نیزه هم مسابقه ی دیگری را پیش رو دارم و امیدوارم اگر شرایط خوب پیش برود بتوانم رکورد خودم در این دو ماده را نیز ارتقا بدهم.

قهرمان طلایی رقابت های فزاع خاطر نشان کرد: از زحمات مربی خوبم آقای بهمن رضایی که تمریناتم را زیر نظر وی انجام داده ام تشکر می کنم و امیدوارم با کسب نتایج خوب از این مسابقات برای حضور در رقابت های پیش رو از جمله بازی های پاراآسیایی جاکارتا و بازی های پارالمپیک توکیو آماده شوم.

شب گذشته حامد امیری در جریان رقابت های پرتاب وزنه کلاس F54 موفق شد به نشان طلا دست پیدا کند و امروز نیز در مسابقات پرتاب دیسک با حریفان خود روبرو می شود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *