تحلیل فدراسیون بین المللی بسکتبال با ویلچر از تیم ایران:

ایران تیم با تجربه ای را به میدان رقابت های قهرمانی جهان آلمان می برد

فدراسیون بین المللی بسکتبال با ویلچر ضمن گفتگو با محمدرضا دستیار، سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران، تحلیلی از لیست ملی پوشان اعزامی به رقابت های جهانی آلمان را ارائه داده که قابل تامل است.

بر اساس این تحلیل، محمدرضا دستیار، سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران، تنها دو تغییر در لیست مردان بسکتبالیست با تجربه ی این تیم داده است.

تیم ایران که در رقابت های قهرمانی آسیا، اقیانوسیه ۲۰۱۷ به عنوان نایب قهرمانی دست یافت، با این دو تغییر راهی رقابت های جهانی بسکتبال با ویلچر ۲۰۱۸ می شود.

بازگشت برخی بازیکنان باتجربه و استفاده از ملی پوشانی چون مرتضی ابراهیمی، محمدحسن سیاری و امید هادی اظهر که در رقابت های آسیا، اقیانوسیه ۲۰۱۷، به عنوان ارزشمندترین بازیکنان و بهترین های مسابقات نیز انتخاب شدند، بدون شک ترکیب قدرتمندی از ایران خواهد بود.

دستیار در گفتگو با وب سایت فدراسیون بین المللی بسکتبال با ویلچر بر برگزاری منظم اردوهای تیم ملی مردان، بلافاصله پس از رقابت های آسیا و اقیانوسیه تاکید کرده است.

این دومین حضور تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران در رقابت های قهرمانی جهان است.

در رقابت های قهرمانی جهان بسکتبال با ویلچر، تیم ایران در گروه A و نخستین دیدار خود به مصاف آلمان، میزبان رقابت ها خواهد رفت و پس از آن مقابل قهرمان آفریقا، مراکش و تیم کانادا به رقابت می پردازد.

اسامی و کلاسهای پزشکی ملی پوشان اعزامی به رقابت های قهرمانی جهان هامبورگ به شرح زیر است:

عادل طرفی(۴)، محمدحسن سیاری(۴)، مرتضی ابراهیمی(۴٫۵)، امید هادی اظهر(۴)، مرتضی عابدی(۳)، محسن طلوعی(۳٫۵)، حکیم منصوری(۲)، وحید سعادت پور(کلاس ۲٫۵)، حسن عبدی(۲)، عبدالجلیل قرنجیک(۱٫۵)، محمد محمد نژاد(۱) و سامان بلاغی(۱)

 

رقابت های قهرمانی جهان ۲۰۱۸ آلمان، از ۲۵ مرداد تا ۴ شهریور در هامبورگ برگزار می شود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *