مدیر مسابقات فدراسیون جهانی فوتبال معلولان:

ایران هر کاری از دستش برآمده، برای میزبانی کرده است/ امیدوارم خبر بازگشت فوتبال هفت نفره به پارالمپیک را دریافت کنیم

تام لانگن، مدیر مسابقات فدراسیون جهانی فوتبال معلولان گفت: تلاش زیادی برای بازگشت این رشته به پارالمپیک کرده‌ایم و امیدوارم خبر این اتفاق بزرگ را دریافت کنیم.

مدیر مسابقات فدراسیون جهانی فوتبال معلولان درباره میزبانی ایران از رقابت‌های فوتبال هفت نفره قهرمانی آسیا-اقیانوسیه اظهار داشت: ابتدا باید از مردم ایران و مسئولان تشکر کنم که استقبال خوبی از ما کردند. درباره میزبانی این تورنمنت هم باید بگویم من ایران هرآنچه از دستش برمی‌آمد، برای میزبانی مطلوب انجام داده است. روز اول مسابقات عالی بود، البته دیروز بارش شدید باران باعث لغو دو دیدار شد، اما از امروز صبح شاهد تلاش عوامل برگزاری هستیم تا همه چیز در بهترین شکل فراهم شود.

تام لانگن با بیان اینکه نخستین حضورش در ایران را تجربه می‌کند، درباره حذف فوتبال هفت نفره از پارالمپیک توکیو گفت: فدراسیون ما یک فدراسیون جوان است که در سال ۲۰۱۵ کار خود را آغاز کرده است. متاسفانه پس از شروع رسمی کار، اولین خبری که گرفتیم، خبر حذف فوتبال هفت نفره از پارالمپیک ۲۰۲۰ بود. ما از همان زمان اجرای یک برنامه سه ساله برای بازگشت این رشته به پارالمپیک را آغاز کردیم. خوشبختانه تلاش های خوبی صورت گرفته و امیدوارم خبرهای خوشی در بازگشت به پارالمپیک دریافت کنیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *