بازدید اسبقیان از اردوی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین

مسئولین فدراسیون صبح امروز از تمرین ملی پوشان تیراندازی جانبازان و معلولین بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، دوازدهمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی تیراندازی با حضور ۷ ورزشکار تا ۲۵ اسفند ماه ادامه دارد و پس از آن ملی پوشان کشورمان راهی رقابت های جام جهانی العین امارات می شوند.

بر همین اساس صبح امروز شنبه بیست و سوم اسفند ماه، اسبقیان رئیس، حمیدی دبیر و نصیری نایب رئیس بانوان فدراسیون با حضور در اردو از تمرینات ملی پوشان بازدید کردند.

اسبقیان در این بازدید بیان کرد: رشته تیراندازی نیاز به آرامش دارد و ما با حمایت و همکاری کمیته ملی پارالمپیک در طول این اردوها تلاش کردیم آرامش ملی پوشان را حفظ کنیم.

رئیس فدراسیون در پایان گفت: دعای خیر ما و مردم ایران همراه شما و تیم ملی است. امیدوارم که با کسب موفقیت در این مسابقات، پرچم کشورمان را به اهتزاز درآورید و دل ملت ایران را شاد سازید.

در این بازدید الله کرمی رئیس انجمن تیراندازی نیز درباره فعالیت و عملکرد ملی پوشان توضیحاتی را ارائه کرد.

در پایان این بازدید، امیری سرمربی تیم ملی عنوان کرد: خوشبختانه با حمایت مسئولین فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک توانستیم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اردوها را برگزار نماییم.

وی ادامه داد: از تمام ملی پوشان تشکر می کنم که در این مدت تمرینات را با جدیت پیگیری کردند ودر تمام مراحل نهایت همکاری را داشتند.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: خوشبختانه تیم خیلی خوبی داریم. البته استعدادهای این رشته کم نیست و امیدوارم بتوانیم در آینده از حضور تیراندازان مستعد برای پشتوانه سازی تیم ملی استفاده کنیم.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *