اخبار استان گلستان؛

بازدید رئیس فدراسیون از امکانات هیات استان گلستان و حضور در مجمع عمومی

حمید علی صمیمی، رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین با سفر به استان گلستان، ضمن حضور در مجمع عمومی عادی هیات ورزش های جانبازان و معلولین این استان، از امکانات این هیات بازدید کرد.

مجمع عمومی عادی هیات گلستان با حضور کلیه اعضا مجمع و علی صمیمی، رئیس فدراسیون برگزار شد و گزارش عملکرد این هیات در سال ۹۶ و نیز برنامه های پیش رو و گزارش مالی و تقویم پیشنهادی قرائت شد.

رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین همچنین از مجموعه هیات ورزش های جانبازان و معلولین گلستان بازدید کرد و با حضور در منزل شهید علی احمدی، با خانواده این شهید گرانقدر دیدار داشت.

ملاقات با دکتر مناف هاشمی، استاندار گلستان از دیگر برنامه های علی صمیمی در این سفر بود و در خصوص نصب امکانات ورزشی مخصوص جانبازان و معلولین در پارکها و نیز مساعدت مالی به هیات گلستان و بهره مندی از امکانات سازمان فرهنگی ورزشی گرگان، صحبت و استاندار در این خصوص قول مساعد داد.

بازدید از امکانات و سالن های ورزشی هیات گلستان و نیز دیدار با اعضای هیات، قهرمانان و حامیان مالی در سفر به شهرستان های گرگان، گنبد کاووس و علی آباد کتول نیز از دیگر برنامه های علی صمیمی در این سفر بود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *