با اعلام کمیته بین المللی پارالمپیک؛

بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد

در فاصله یک هفته تا آغاز پارالمپیک، برگزار کنندگان بازی ها و سازمان ها مرتبط گرد هم آمدند تا در خصوص حضور تماشاچیان در این رویداد بزرگ تصمیم گیری کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک،پیش از این مقرر شده بود تا در خصوص حضور تماشاگران در این رویداد پس از پایان بازی های المپیک و با توجه به شرایط میزبان تصمیم گیری شود.

در این خصوص نشستی با حضور نمایندگان کمیته بین المللی پارالمپیک، کمیته برگزاری بازی ها، شهرداری توکیو و دولت ژاپن برگزار و طی آن گزارشی از وضعیت اضطراری اعلام شده در سه شهر توکیو، سایتما و چیا ارائه شد.

در ادامه با توجه به وضعیت شیوع ویروس کرونا در شهر توکیو مقررشد تا اقدامات سختگیرانه تری برای برگزاری بازی های پارالمپیک وضع و از حضور تماشاگران در استادیوم ها جلوگیری شود. به علاوه، از مردم درخواست شد تا از حضور در کنار جاده ها برای تماشای مسابقاتی از قبیل دوچرخه سواری که در خیابان ها و جاده ها برگزار می شود، خودداری کنند.

از سوی دیگر مقرر شد با در نظر گرفتن تمام پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های لازم، تعداد محدودی از دانش آموزان امکان حضور در این رویداد را داشته باشند و بتوانند بازی ها را از نزدیک تماشا کنند تا به ایجاد جامعه ای فراگیر در چارچوب برنامه مشارکت آمیز جنبش پارالمپیک کمک شود.

اعضا و سازمان های مسئول در صورت تغییر در وضعیت شیوع ویروس کرونا، برای بررسی و گفتگو و اتخاذ تصمیمات لازم جلسه اضطراری برگزار خواهند کرد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *