سومین دوره رقابت‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا:

بانوی کماندار طلایی ایران، جاکارتا را هدف گرفت/ نعمتی:تجربه تلخ آسیایی را در مسابقات پاراآسیایی جبران می‌کنم

چهره سرشناس تیر و کمان جانبازان و معلولین ایران گفت: هنوز خستگی بازی های آسیایی جاکارتا را به تن دارم، اما پرامید و جنگنده تر برگشته ام.
زهرا نعمتی که امیدوار است در سومین دوره بازی های پارا آسیایی نیز بدرخشد، اظهار داشت: هنوز خستگی بازی‌های آسیایی را به تن دارم، اما با دعای خیر مردم و روحیه ای که از آنها می گیرم، پرامید، پر توان و جنگنده تر برگشته ام.
وی درباره تاثیر مثبت تجربه بازی های آسیایی در رقابت های پارا آسیایی تاکید کرد: تجربیات این بازی های به من کمک خواهد کرد، چراکه یک بار دیگر این فضا را تجربه کرده ام و هرچند خاطرات خیلی خوشایندی برای من نداشت، اما سعی می کنم به خاطرات ناخوش را فراموش کرده و همه توجهم را به بازی های پارا آسیایی متمرکز کنم. قطعا تجربیاتی که داشتم کمک خواهد کرد تا بتوانم راحت تر به فعالیتم ادامه دهم.
بانوی طلایی بازی های پارا آسیایی و پارالمپیک با بیان این مطلب که از لحاظ روحی وضعیت خوبی دارد، خاطرنشان کرد: اگرچه از لحاظ روی شرایط خوبی دارم، اما لحاظ جسمی هنوز به ریکاوری خوبی دست پیدا نکرده ام. با این حال ناامید نیستم و قطعا همه تلاشم را برای کسب بهترین عملکردم خواهم کرد.
وی ادامه داد: یک ورزشکار ممکن است خواسته یا ناخواسته بارها و بارها شکست را تجربه کند و طعم تلخ آن‌ را بچشد، در بازی‌های پارا آسیایی نیز ممکن است هر اتفاقی رخ دهد، اما قشنگی ورزش به این است که می توانی دوباره بلند شده، شروع کنی و هیچگاه ناامید نشوی.
نعمتی اظهار داشت: برای این بازی ها نیز همه تلاشم را خواهم کرد و امیدوارم اتفاقات خوبی رخ دهد و اگر باز هم اتفاقات ناخوشایندی رخ دهد، قطعا خودم را ناراحت نخواهم کرد، چون به خدا توکل و همه تلاشمان را کرده ایم و امیدواریم اتفاقات خوبی رخ دهد. امیدوارم دل های مهربان مردم کشور عزیزم را شاد کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *