رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته:

با هدف شناسایی استعدادها جام حذفی را برگزار کردیم/ البرز فنی ترین تیم رقابت ها بود

آشوری گفت: هدف ما از برگزاری جام حذفی شناسایی استعدادهای والیبال نشسته بود تا پشتوانه ای برای تیم ملی بسازیم.

مهدی آشوری رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد:مسابقات جام حذفی والیبال نشسته با حضور ۱۵۴ تیم از درون استان ها آغاز شد و در نهایت روز پنجشنبه گذشته با معرفی تیم های برتر به پایان رسید. در مرحله نهایی این مسابقات ۱۵ بازی میان ۶ تیم برگزار شد و به اندازه ای رقابت تیم ها به هم نزدیک بود که تیم سوم و چهارم بر اساس معدل گیری مشخص شدند.

وی ادامه داد: هدف ما از برگزاری این رقابت ها فرصت دادن به بازیکنانی بود که تاکنون در مسابقات لیگ و یا قهرمانی کشور حضور نداشتند و این رقابت ها بهانه ای شد تا استعدادهای این رشته را شناسایی کنیم و کادر فنی تیم ملی، رئیس انجمن با حضور در محل مسابقات عملکرد بازیکنان را بررسی کردند و لیستی از بازیکنان جدید برای دعوت به تیم ملی مشخص کردند.

رئیس سازمان لیگ تصریح کرد: عدم حضور بازیکنان تیم ملی در رقابت های جام حذفی باعث شد تا فرصتی برای سایر بازیکنان ایجاد شود و تیم ها در یک سطح قرار داشته باشند و ما بتوانیم عملکرد بازیکنان را ارزیابی کنیم و بهترین نفرات را به اردو تیم ملی دعوت نماییم.

آشوری عنوان کرد: هیئت قزوین میزبانی خیلی خوبی در مرحله فینال داشت و بهترین تیم از نظر بخش فنی، تیم هیئت البرز بود که با پتانسیلی که داشت توانست عنوان قهرمانی نخستین دوره جام حذفی را از آن خود کند. تمام تیم ها از نظر اخلاقی خوب بودند اما تیم یاسوج را می توان به عنوان بهترین تیم از نظر اخلاق انتخاب کرد. سید حسینی بازیکن تیم البرز با عملکرد خوبی که داشت عنوان فنی ترین بازیکن را به خود اختصاص داد.

رئیس سازمان لیگ در پایان گفت: از مسئولان فدراسیون برای حمایت هایی که از برگزاری این دوره رقابت ها داشتند تشکر می کنم. حضور دکتر صمیمی ریاست فدراسیون در مرحله نهایی و مراسم اختتامیه رقابت ها دلگرمی بزرگی برای بازیکنان بود و امیدوارم که در آینده باز هم از والیبال نشسته حمایت کنند و شاهد ادامه رقابت های جام حذفی در سال های آتی نیز باشیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *