بهروزی راد؛

برای موفقیت در مسابقات اخیر یکسال در اردو بودم/ هدف بعدی ام مسابقات جهانی پرتغال است

شهلا بهروزی راد، ملی پوش تیم پاراکانو کشورمان از رقابت های قهرمانی آسیا موفق به کسب یک نشان طلا و یک نشان نقره شد.

وی در بازگشت از این مسابقات به روابط عمومی فدراسیون گفت: بعد از بازی های پارالمپیک ریو مدت کوتاهی استراحت داشتم و از آذر ماه سال گذشته به صورت مداوم در اردوهای آمادگی تیم ملی بودم.

بهروزی راد خاطر نشان کرد: مسابقات جهانی چک و نیز مسابقات قهرمانی آسیا از جمله رویدادهایی بود که برای حضور در آن طی این یکسال تلاش کردم و خوشبختانه توانستم به نتایج خوبی هم دست پیدا کنم. راه یابی به فینال A مسابقات جهانی و قرار گرفتن درجایگاه پنجم رنکینگ جهانی و نیز دست یابی به یک نشان طلا و یک نشان نقره در مسابقات قهرمانی آسیا، دستاورد من از این مسابقات بود.

تنها نماینده ایران در بازی های پارالمپیک ریو افزود: در مسابقات قهرمانی آسیا که به میزبانی تایلند برگزار شد، با حریف اصلی ام که اهل ازبکستان و نایب قهرمان مسابقات جهانی نیز هست است روبرو شدم و خوشبختانه توانستم پس از وی و با اختلاف بسیار اندک به نشان نقره دست پیدا کنم. البته در تایلند قایق هایی که از سوی برگزار کننده در اختیارمان قرار گرفت سنگین تر از استانداردها بود و باعث شد تا رکوردهایمان کمی پایین بیاید.

وی گفت: در مجموع از عملکردم در مسابقاتی که پشت سر گذاشتیم راضی هستم و از مربی خوبم آقای مهدوی نیا که برای موفقیت تیم بسیار زحمت می کشند تشکر می کنم و خوشحالم که توانستم با کسب مدال از این مسابقات اندکی از زحمات وی را پاسخگو باشم.

بهروزی راد تصریح کرد: هدف بعدی ما حضوری قدرتمند در مسابقات قهرمانی جهان است که مرداد ماه سال آینده به میزبانی پرتغال برگزار می شود و تاثیر زیادی در روند کسب سهمیه بازی های پارالمپیک توکیو نیز خواهد داشت و پس از استراحتی کوتاه اردوهای تیم ملی برای این مسابقات آغاز خواهد شد.

دارنده نشان طلا و نقره ی مسابقات قهرمانی آسیا در پایان افزود: مدالهایی که از مسابقات اخیر به دست آوردم را به هم وطنان آسیب دیده از زلزله کرمانشاه تقدیم کردم تا همدردی خود را با آنها اعلام کنم و بگویم در غم و رنجی که به خاطر این حادثه متحمل شدند، شریک هستم و امیدوارم اندکی از آلام آنها را تسکین داده باشم.

شهلا بهروزی راد ملی پوش تیم پاراکانوی کشورمان از رقابت های قهرمانی آسیا که به میزبانی تایلند برگزار شد توانست در VL3 به نشان طلا و یک نشان نقره در KL3 دست یابد.

 

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *