امید میرزاحسینی خبر داد:

برای همراهی کشورمان در جاکارتا دعوت فدراسیون بین المللی بسکتبال با ویلچر را نپذیرفتم/ ایران مسوول برگزاری سیمنار علوم ورزشی در رقابت های پاراآسیایی ۲۰۱۸

امید میرزاحسینی، مدیر کلاسبندی پزشکی، ورزشی فدراسیون گفت: دعوت فدراسیون بین المللی بسکتبال با ویلچر برای کلاسبندی را نپذیرفتم تا فرصت همراهی ملی پوشان کشورمان را داشته باشم.

کلاسبند بین المللی بسکتبال با ویلچر کشورمان افزود: با توجه به حجم بالای کارها تا رقابت های پاراآسیایی، ترجیح دادم در کنار کاروان و در ترکیب کادر کلاسبندی کشورمان حضور داشته باشم.

میرزاحسینی که به تازگی از جلسه نمایندگان و روسای کلاسبندی پزشکی، ورزشی در آلمان بازگشته است، در این خصوص به روابط عمومی فدراسیون گفت: این جلسه در شهر بُن برگزار شد که من نیز به عنوان نماینده ایران به ارائه گزارش وضعیت کلاسبندی پزشکی، ورزشی کشورمان پرداختم و برنامه ها و کارهای آینده ی NPC ایران را نیز تشریح کردم.

وی با اشاره به برگزاری سمینار یک روزه علوم ورزشی همزمان با رقابت های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا تصریح کرد: مسوولیت برگزاری این سمینار از ابتدا به من به عنوان نماینده ایران سپرده شد و در حال حاضر مشغول برنامه ریزی ها و دعوت سخنرانان و کارشناسان آن هستم.

مدیر کلاسبندی پزشکی، ورزشی فدراسیون در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به برگزاری جشنواره بزرگ فرهنگی، ورزشی معلولین در بهمن ماه سال جاری، کمیته های کلاسبندی این جشنواره را تشکیل داده ایم و بلافاصله پس از بازگشت از جاکارتا کلاسبندی ورزشکاران در استان ها را ادامه می دهیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *