رضایی:

برزیل عالی بود اما ملی پوشان ما عالی‌تر بودند/ حق تیم ملی ایران قهرمانی است

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان از عملکرد شاگردانش در مصاف با برزیل ابراز رضایت کرد و گفت که حق آنها قهرمانی در پارالمپیک است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، هادی رضایی پس از برتری ۳ بر صفر تیمش مقابل برزیل در مرحله گروهی مسابقات والیبال نشسته بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو، اظهار داشت: بازی خوبی بود. این دومین بازی ما و دومین فینال‌مان بود. ما پنج فینال داریم که این دومین آنها بود و فردا در سومین فینال به میدان خواهیم رفت.

وی در واکنش به طرح این موضوع که از شاگردانش انتظار دستیابی به مدال طلا می‌رود، عنوان کرد: این مسئله بار سختی را روی دوش ملی پوشان ما می‌گذارد. البته حق تیم ملی ایران قهرمانی است، چون خیلی کار کردیم. ما دو سال است که داریم تلاش می‌کنیم و برای رسیدن به موفقیت ۲۰۰ روز در اردو بودیم.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان ادامه داد: حق بچه‌های ما قهرمانی است اما ورزش هیچ ضمانتی ندارد. ما الان فقط به بازی فردا و چین فکر می‌کنیم که پیروز و سرگروه شویم. بعد از آن به دیدارهای بعد فکر خواهیم کرد.

رضایی همچنین تصریح کرد: تیمی که می‌خواهد قهرمان شود، در مسیرش برای قهرمانی باید با قوی‌ترین و ضعیف‌ترین تیم‌ها بازی کند. برای آن تیم نباید تیم ها فرقی داشته باشند و فقط باید آنالیز مناسب برای رویارویی با رقبا را داشته باشد.

وی با اشاره به حریف امشب تیمش گفت: برزیل امروز عالی بازی کرد، ولی ملی پوشان ما عالی‌تر بودند، آن هم در حالی که یکی دو مصدوم داشتیم و به آنها استراحت داده بودیم.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان در مورد اینکه فاصله امتیازات رقبا در ست‌های هر مسابقه با تیم ایران کمتر شده است و پرسش در مورد اینکه دلایل این مسئله چیست، گفت: آنهایی که چنین مسائلی را مطرح می‌کنند، بروند و بازی‌های سالهای گذشته را ببینند و با بازی‌های الان مقایسه کنند. تیم ما را بگذارند کنار، آنها تیم‌هایی که معتقدند ضعیف بودند را با امروزشان مقایسه کنند.

وی افزود: الان ورزش به صورتی شده است که باید رقبا را به روز آنالیز کنید. بازی‌های اخیر بوسنی را دیده‌ام. آنها هم بازی دو ماه قبل ما با روسیه را دیده‌اند. دنیا، دنیای دیجیتال است و همه یکدیگر را به خوبی می‌شناسند.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان در پایان گفت: این فقط ما نیستیم که سعس و تلاش می‌کنیم. رقبا هم در تلاش هستند و سرمایه‌گذاری می‌کنند. اینجا هشت تیم از برترین‌های دنیا حضور دارند پس کار هیچ تیمی آسان نیست.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *