مربی تیم ملی پاراشنا:

برنامه های آینده تیم ملی به رقابت های لندن بستگی دارد

در آستانه سفر به لندن، مهدی ضیایی، اهداف تیم ملی پاراشنا در رقابت های قهرمانی جهان را تشریح کرد.

مربی تیم ملی پارا شنا کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: تیم ملی کشورمان با ۳ ملی پوش برای نخستین بار راهی مسابقات قهرمانی جهان می شود. این رویداد بعد از پارالمپیک بزرگترین مسابقه در رشته شنا محسوب می شود و به نوعی توزیع مدال در آن می تواند سکونشینان ۲۰۲۰ توکیو را نیز مشخص کند.

ضیایی ادامه داد: با توجه به اینکه این مسابقات یک سال پیش از پارالمپیک برگزار می شود تمام کشورها با آمادگی کامل و برای کسب مدال و سهمیه در این رویداد حاضر می شوند و ما نیز از این موضوع مستثنی نیستیم و هدف مان دریافت سهمیه ۲۰۲۰ است و پس از آن نیز نیم نگاهی به کسب مدال خواهیم داشت.

وی افزود: بعد از لندن، رویدادهای دیگری برای کسب سهمیه وجود دارد اما ما از زمان بازی های پاراآسیایی جاکارتا هدف و برنامه تیم ملی را برای قهرمانی جهان گذاشتیم و با توجه به آمادگی و شرایط ملی پوشان امیدوارم که دست پر از این رقابت ها برگردیم.

مربی تیم ملی عنوان کرد: با حمایت کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون بعد از بازی های جاکارتا، اردوها را به صورت غیر متمرکز برگزار کردیم. خوشبختانه شرایط تیم ملی خوب است و با توجه به انگیزه ای که در ملی پوشان وجود دارد می توان به موفقیت تیم در این مسابقات امیدوار بود.

ضیایی اظهار داشت: برنامه های آینده تیم ملی به این رقابت ها بستگی دارد و بر اساس نتایجی که در این رویداد رخ دهد برنامه اردوهای تیم ملی را تنظیم می کنیم.

وی درباره وضعیت ضیغمی و ایزدیار بیان کرد: روز یکشنبه و پس از ورود، وضعیت کلاسبندی سینا ضیغمی مورد ارزیابی قرار می گیرد تا کلاس وی تائید نهایی شود. ایزدیار نیز با توجه به موفقیت‌هایی که در جاکارتا کسب کرده انگیزه بالایی برای کسب سهمیه در این رویداد دارد که امیدوارم هر دو آنها بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند.

مربی تیم ملی در پایان گفت: در تیم ملی شنا افراد سالم ورزشکاران ما از رسیدن به فینال باز می مانند و این در حالی است که در تیم ملی پاراشنا علاوه بر اینکه ملی پوشان راهی فینال می شوند امید کسب مدال هم دارند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *