امروز صورت گرفت؛

برگزاری جلسه شورای مدیران فدراسیون

جلسه شورای مدیران فدراسیون با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، این جلسه امروز چهارشنبه بیست و نهم دی ماه، با حضور رئیس، دبیر، نایب رئیس بانوان، مشاوران و مدیران فدراسیون تشکیل شد.

در ابتدای جلسه اسبقیان با اشاره به افزایش شیوع سویه جدید کرونا، بیان کرد: باید همچنان پروتکل های بهداشتی را به خصوص در اردوها و مسابقات رعایت کنیم تا سلامتی کارمندان و ورزشکاران با مشکل مواجه نشود.

وی ادامه داد: روز گذشته پیکر پاک دو شهید گمنام در وزارت ورزش و جوانان تشییع شد و من از همکاران و تیم های ملی فدراسیون برای حضور در این مراسم تشکر و قدردانی می کنم. فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین جایگاه ویژه ای دارد و در این امور همیشه پیشتاز است. حضور در این مراسم نشان از توجه ویژه کارکنان و ملی پوشان به مسائل فرهنگی دارد.

رئیس فدراسیون گفت: باید تمام واحدهای فدراسیون مدیریت اثربخشی و کارآمد را مبنای فعالیت خود قرار دهند تا شاهد پیشرفت و موفقیت مجموعه در انجام برنامه های مختلف به خصوص مسابقات داخلی و بین المللی باشیم.

در ادامه حمیدی دبیر فدراسیون عنوان کرد: خوشبختانه اردوهای آمادگی در ایده آل ترین شرایط در حال برگزاری است و در کنار آن، به دنبال برگزاری رقابت های قهرمانی کشور در رشته های بوچیا، والیبال نشسته و وزنه برداری هستیم که امیدوارم با همکاری و همدلی بتوانیم به بهترین شکل برنامه های فدراسیون را برگزار کنیم.

مدیران حاضر در این جلسه در خصوص برنامه های در دست اقدام واحدهای خود گزارشی را ارائه دادند.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *