امروز صورت گرفت؛

برگزاری جلسه شورای مدیران فدراسیون

جلسه شورای مدیران فدراسیون با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، این جلسه امروز شنبه بیست و سوم بهمن ماه، با حضور رئیس، دبیر، نایب رئیس بانوان، مشاوران و مدیران فدراسیون تشکیل شد.

در ابتدای جلسه اسبقیان ضمن تبریک ولادت با سعادت امام جواد (ع) و گرامیداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیان کرد: خوشبختانه روز گذشته همراه با جامعه ورزش کشور و مسئولین وزارت ورزش و جوانان در راهپیمایی با شکوه یوم الله ۲۲ بهمن ماه حضور پیدا کردیم.

وی ادامه داد: در این مدت با اقدامات خوبی که از سوی همکاران صورت گرفته توانستیم در بخش فرهنگی عملکرد قابل قبولی در وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی پارالمپیک داشته باشیم که امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

رئیس فدراسیون با اشاره به افزایش شیوع سویه جدید کرونا، گفت: باید همچنان پروتکل های بهداشتی را به خصوص در اردوها و مسابقات رعایت کنیم تا سلامتی کارمندان و ورزشکاران با مشکل مواجه نشود.

در ادامه حمیدی دبیر فدراسیون عنوان کرد: در جلسه ستاد بازی های پاراآسیایی هانگژو چین مقرر شد تا فدراسیون ها به لحاظ مبحث دوپینگ ورزشکاران را تحت نظر قرار دهند تا در این زمینه با مشکلی مواجه نشوند.

مدیران حاضر در این جلسه در خصوص برنامه های در دست اقدام واحدهای خود گزارشی را ارائه دادند.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *