امروز انجام شد؛

برگزاری جلسه عمومی کارکنان فدراسیون در پایان سال ۱۳۹۹

نشست عمومی اسبقیان رئیس فدراسیون با کارکنان صبح امروز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، جلسه عمومی رئیس فدراسیون با حضور نواب رئیس، دبیر، مدیران و کارکنان صبح امروز دوشنبه ۲۵ اسفند ماه برگزار شد.

اسبقیان در ابتدای این جلسه بیان کرد: وظیفه خود می دانم آغاز ماه شعبان را به همه تبریک بگویم و امیدوارم از فیوضات این ماه که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) هر روز آن را عید دانستند، بهره کافی را ببریم و یکدیگر را از دعای خیر فراموش نکنیم.

وی ادامه داد: خدا را شکر می کنیم که یک سال از تلاش های خوب شما گذشت. یک سالی که من فرصت خدمتگزاری به این مجموعه را پیدا کردم. در طول این سال به دلیل شیوع بیماری منحوس کرونا شرایط ویژه ای را داشتیم و یکی از همکاران عزیزمان آقای میرهاشمی را از دست دادیم که از این بابت بسیار متاسفیم اما در برابر مشیت الهی نیز تسلیم هستیم. به طور حتم تلاش ها و خدمت های این همکار عزیز از دست رفته به جامعه جانبازان و معلولین در نزد خداوند محفوظ است.

رئیس فدراسیون افزود: خدارا شاکریم که همکاران مان در سلامتی به سر می برند و امیدوارم که سال جدید نیز همراه با صحت و سلامتی برای شما و خانواده های محترم تان باشد.

اسبقیان اظهار داشت: خوشبختانه امسال با وجود این بیماری عملکرد موفقی داشتیم به خصوص در شش ماه دوم توانستیم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مصوبات کمیته ملی پارالمپیک را برگزار نماییم و در آخرین رویداد که به میزبانی جزیره کیش صورت گرفت شاهد رکوردشکنی ورزشکاران باشیم و امیدوارم این روند در سال آینده نیز ادامه داشته باشد.

رئیس فدراسیون تصریح کرد: انسجام تیمی در کار ما مهم است. موفقیتی که حاصل شد نتیجه تلاش کلیه دوستان در واحدهای مختلف مجموعه فدراسیون بود که از این جهت از تمام پرسنل تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم با تداوم تلاش ها در مسیر اهداف مان گام برداریم.

وی ادامه داد: پارالمپیک توکیو را در پیش داریم که اولویت اصلی فدراسیون در سال ۱۴۰۰ است و ان شاءالله با برنامه ریزی مناسب و تلاش همکاران در اجرای اردوها، ملی پوشان ما بتوانند با کسب موفقیت در این رویداد بزرگ باعث شادی رهبر معظم انقلاب و مردم شریف ایران شوند.

رئیس فدراسیون گفت: باید برای رسیدن به موفقیت با خدا معامله کرد. سردار دلها، سپهبد سلیمانی عزیزمان نیز با خلوص نیتی که داشتند و معامله با خدا به این درجه از عزت رسیدند.

اسبقیان بیان کرد: کمیته ملی پارالمپیک نهایت همکاری و حمایت را از فدراسیون داشتند که از این جهت تشکر و قدردانی می کنم. خسروی وفا از جانبازان ارزشمند و سرافراز کشورمان و پدر ورزش جانبازان و معلولین است و سلامتی ایشان را از درگاه حق مسئلت نموده و برای او دعا می کنیم.

وی تصریح کرد: در طول یک سال اخیر وزیر در فدراسیون حضور پیدا کردند و من نیز در شورای معاونین حاضر شدم و با دکتر سلطانی فر دیدار داشتم. همچنین حمایت های خوبی هم از سوی وزارت ورزش و جوانان صورت گرفت که از وزیر و معاونین او تشکر می کنم.

رئیس فدراسیون افزود: ان شاالله تمرکز همکاران در سال ۱۴۰۰ برای کسب موفقیت در پاراالمپیک توکیو متمرکز باشد چراکه اولویت اصلی و اول فدراسیون حضور موفقیت آمیز در این رویداد است.

اسبقیان عنوان کرد: در سال قبل حضور قهوه بن مانو به عنوان حامی از نکات خوب بود که امیدوارم در سال جدید نیز بتوانیم از حضور اسپانسرها استفاده نماییم.

رئیس فدراسیون در پایان ضمن تشکر مجدد از پرسنل گفت: امیدوارم سالی همراه با موفقیت و سلامتی برای تک تک همکاران و مردم شریف ایران باشد.

 

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *