به مناسبت هفته پارالمپیک صورت گرفت؛

برگزاری رویدادهای ورزشی در هیئت گیلان

مسابقات ورزشی استان گیلان به مناسبت هفته پارالمپیک را برگزار شد.

به گزارش وب سایت ورزش های جانبازان و معلولین؛ هیئت استان گیلان به مناسبت هفته پارالمپیک برنامه های مختلفی را برگزار کرد.

مسابقه والیبال نشسته بانوان استان گیلان و مازندران در سالن ورزشی هفت تیر لنگرود با پیروزی تیم مازندران به پایان رسید. در این دیدار نائب رئیس هیئت، مشاور امور بانوان و خانواده، اعضا شورای شهر، کارشناس اداره ورزش و نائب رئیس هیئت لنگرود حضور داشتند و در پایان لوح تقدیری ازطرف اداره بهزیستی و هیئت ورزش های جانبازان و معلولین شهرستان لنگرود اهدا شد.

همچنین به مناسبت این هفته مسئولان هیئت از آسایشگاه معلولین رشت بازدید کردند و مسابقه ویلچررانی برگزار شد که در پایان به نفرات جوایزی اهدا گردید.

مسئولان این هیئت کارگاه دانش افزایی با موضوعیت طراحی تمرین و ریکاوری در ورزش جهت به روز رسانی دانش مربیان و ورزشکاران را برگزار کردند.

همایش روز ملی پارالمپیک نیز در روز چهارشنبه ۲۲ آبان ماه با حضور نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان، مسئولان هیئت، جعفری مدیرکل امور آسیب های اجتماعی بهزیستی کشور، کریمی رئیس آموزش پرورش استثنائی، قاسم پور مشاور مدیرکل و رئیس آموزش پرورش استعداد های درخشان، معاونین و کارشناسان اداره کل بهزیستی، جمع کثیری از ورزشکاران و افراد دارای معلولیت و خانواده های آنها،در سالن تختی ورزشگاه شهید عضدی برگزار شد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *