با ریاست اسبقیان انجام شد؛

برگزاری مجمع عمومی سالیانه هیئت استان کرمانشاه

مجمع عمومی سالیانه هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان کرمانشاه امروز به صورت وبینار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مجمع عمومی سالیانه هیئت کرمانشاه امروز چهارشنبه سیزدهم اسفند ماه با ریاست اسبقیان و با حضور نصیبی سرپرست نایب رئیس، حمیدی دبیر، کشاورز نوری سرپرست مدیر امور استان ها، ابراهیمی رئیس کمیته روابط عمومی فدراسیون، رحیمی مدیرکل و عزیزی معاون اداره ورزش و جوانان، پرنیان رئیس هیئت، نمایندگان سازمان بهزیستی، آموزش و پرورش، مربیان، داوران، ورزشکاران، باشگاه ها و روسای هیئت های شهرستانی استان کرمانشاه به صورت مجازی و وبینار برگزار شد.

در ابتدای مجمع پرنیان گزارشی از عملکرد و حسابرسی مالی هیئت در سال های ۹۸ و ۹۹ ارائه کرد.

همچنین رحیمی مدیرکل اداره ورزش و جوانان کرمانشاه عملکرد هیئت را در توسعه ورزش همگانی، استعدادیابی و پرورش قهرمانان جانباز و معلول ارزشمند و قابل قبول دانست.

در ادامه اسبقیان ضمن تبریک به هیئت ورزش های جانبازان و معلولین کرمانشاه جهت قهرمانی در مسابقات کشوری وزنه برداری آقایان و بانوان، بیان کرد: مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال ۹۶ توسط رئیس جمهور تصویب و سال ۹۷ به کلیه وزارتخانه ها ابلاغ شد و به منزله قانون است.

رئیس فدراسیون گفت: مسئولین هیئت و اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه گزارشی از فعالیت های خود در راستای اجرایی کردن مصوبه به فدراسیون ارائه کنند چرا که من می بایست به صورت سالیانه گزارشاتی در راستای فعالیت های دستگاه ها در این زمینه تنظیم کنم و به شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزیر ورزش و جوانان ارائه دهم.

نصیبی سرپرست نایب رئیسی فدراسیون با تبریک قهرمانی تیم وزنه برداری کرمانشاه در مسابقات قهرمانی کشور، برای تمام ورزشکاران آرزوی موفقیت و سلامتی کرد و پس از شنیدن صحبت های نماینده ورزشکاران، به مدیر امور استان های فدراسیون دستور پیگیری لازم در  زمینه مسائل مطرح شده را دادند.

در پایان تقویم ورزشی، برنامه های سال آینده هیئت و مفاد مجمع با تائید اعضا تصویب شد.

 

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *