به ریاست اسبقیان انجام شد؛

برگزاری مجمع عمومی سالیانه هیئت استان همدان

مجمع عمومی سالیانه هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان همدان امروز به صورت وبینار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مجمع عمومی سالیانه هیئت همدان، امروز شنبه بیست و سوم اسفند ماه، به ریاست اسبقیان و با حضور نصیبی سرپرست نایب رئیس، کشاورز نوری سرپرست مدیر امور استان های فدراسیون، سیفی مدیرکل و روزبه معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان، قربانیان رئیس و دیگرمسئولان هیئت، نمایندگان مربیان، داوران، ورزشکاران، باشگاه ها و روسای هیئت های شهرستانی این استان به صورت مجازی و وبینار برگزار شد.

در ابتدای مجمع، قربانیان از عملکرد و فعالیت های سالیانه هیئت در سال ۹۸ و ۹۹ در زمینه رشته ها و هیئت های شهرستانی فعال، برگزاری مسابقات همگانی، فرهنگی، امور روابط عمومی و تیم های استان اعزامی به رقابت های لیگ والیبال نشسته ارائه کرد که مورد تائید اسبقیان رئیس فدراسیون، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان و اعضای مجمع قرار گرفت.

سیفی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان در این مجمع عنوان کرد: از تلاش های قربانیان رئیس هیئت برای پیگیری اجرای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و سایر فعالیت های او در زمینه توسعه و پیشرفت ورزش جانبازان و معلولین استان تشکر می کنم.

وی ادامه داد: تلاش می کنیم برای احداث مجموعه ورزشی اختصاصی جانبازان و معلولین استان، زمینی را در اختیار هیئت قرار دهیم. امیدوارم با پیگیری های فدراسیون و هیئت و همکاری شرکت توسعه تجهیزات ورزشی بتوانیم در سال آینده این مجموعه ورزشی را به مرحله شروع عملیات احداث برسانیم.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گفت: سعی داریم تا زمان احداث این مجموعه ورزشی اختصاصی، سالن ورزشی ویژه ورزش جانبازان و معلولین استان را در اختیار هیئت قرار دهیم.

در ادامه اسبقیان بیان کرد: مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال ۹۶ توسط رئیس جمهور تصویب و سال ۹۷ به کلیه وزارتخانه ها ابلاغ شد و به منزله قانون است.

وی ادامه داد: در این مصوبه وظایفی برای دستگاه ها و نهاد ها مشخص شده است که مسئولین اداره ورزش و جوانان و نیز هیئت با پیگیری این مصوبه می توانند از ظرفیت های موجود برای توسعه ورزش جانبازان و معلولین و ارائه فضا و امکانات بیشتر به ورزشکاران این حوزه استفاده کنند.

رئیس فدراسیون گفت: من به صورت سالیانه می بایست گزارشاتی در راستای فعالیت های دستگاه ها در این زمینه تنظیم کنم و به شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزیر ورزش و جوانان ارائه کنم. بر همین اساس مسئولین هیئت و اداره کل ورزش و جوانان همدان نیز می بایست گزارشی از فعالیت های خود در راستای اجرایی کردن مصوبه به فدراسیون ارسال کنند.

در پایان تقویم ورزشی، برنامه های سال آینده هیئت و مفاد مجمع با تائید اعضا تصویب شد.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *