به ریاست اسبقیان انجام شد؛

برگزاری مجمع عمومی سالیانه هیئت استان تهران

مجمع عمومی سالیانه هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان تهران امروز به صورت وبینار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مجمع عمومی سالیانه هیئت تهران، امروز یکشنبه بیستم تیرماه، به ریاست اسبقیان و با حضور پریچهره مدیرکل، دکتر ملاجعفری معاون امور توسعه ورزش اداره ورزش و جوانان، زرگر مسئول توسعه ورزش قهرمانی، نم نم رئیس و دیگرمسئولان هیئت، نمایندگان مربیان، داوران، ورزشکاران، باشگاه ها و روسای هیئت های شهرستانی استان تهران به صورت مجازی و وبینار برگزار شد.

در ابتدای مجمع، نم نم از عملکرد و فعالیت های سالیانه هیئت در سال ۹۹ در زمینه ورزش همگانی، قهرمانی، امور روابط عمومی و فرهنگی و نیز برنامه های تقویم ورزشی هیئت در سال ۱۴۰۰ و سپس خزانه دار هیئت درباره حسابرسی مالی گزارشی را ارائه کردند.

همچنین پریچهره مدیرکل اداره ورزش و جوانان تهران ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام جواد (ع) و عرض خیر مقدم و تشکر از اسبقیان رئیس و مسئولین فدراسیون، مسئولین هیئت تهران و اعضای حاضر در مجمع، عنوان کرد: این هیئت در سال گذشته عملکرد خوبی داشته و شاهد حضور ورزشکاران این استان در تیم های ملی و همچنین پارالمپیک توکیو هستیم.البته این ظرفیت در هیئت تهران وجود دارد که در سال های آتی تعداد ورزشکاران خود را در رشته های مختلف برای حضور در تیم هایم لی افزایش دهد.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان در پایان گفت: تمام تلاش ما خدمت به حوزه ورزش جانبازان و معلولین است و در این راستا به دنبال بازسازی سالن ورزشی و همچنین راه اندازی مجموعه ورزشی سمیه هستیم که امیدوارم این اهداف در سال جاری محقق شود.

در ادامه اسبقیان فرارسیدن ایام شهادت امام جواد (ع) را تسلیت عرض کرد و گفت: از پریچهره مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تشکر می کنم که در این مدت پیگیر مسائل ورزش جانبازان و معلولین استان تهران بودند. همچنین از نم نم برای فعالیت ها و اقدامات خوبی که در سال گذشته در هیئت داشتند قدردانی می کنم.

وی با تاکید بر پیگیری مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و واگذاری سالن ورزشی به هیئت استان افزود: من نیز به همراه شما پیگیر راه اندازی مجموعه ورزشی سمیه هستم تا فضای مناسبی برای ورزش جانبازان و معلولین در استان تهران فراهم شود. امیدوارم که هیئت تهران با همراهی پریچهره مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان جلسه مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی را با حضور استاندار برگزار نمایید چرا که این مصوبه قانون و لازم الاجراست.

رئیس فدراسیون در پایان گفت: به تلاش هایی مسئولین اداره ورزش و جوانان و هیئت برای تلاش هایی که در سال گذشته داشتند قدردانی می کنم و برای تمام عزیزان آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون دارم.

در پایان تقویم ورزشی، برنامه های هیئت و مفاد مجمع با تائید اعضا تصویب شد.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *