به ریاست اسبقیان انجام شد؛

برگزاری مجمع عمومی سالیانه هیئت استان یزد

مجمع عمومی سالیانه هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان یزد امروز به صورت وبینار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مجمع عمومی سالیانه هیئت یزد، امروز سه شنبه دوازدهم مردادماه، به ریاست اسبقیان و با حضور شریعتی مدیرکل اداره ورزش و جوانان، شمس نماینده آموزش و پرورش، عطابخش رئیس و دیگرمسئولان هیئت، نمایندگان مربیان، داوران، ورزشکاران، باشگاه ها و روسای هیئت های شهرستانی استان یزد به صورت مجازی و وبینار برگزار شد.

در ابتدای مجمع، حسینی دبیرمجمع از عملکرد و فعالیت های سالیانه هیئت در سال ۹۹ در زمینه ورزش همگانی، قهرمانی، امور روابط عمومی و فرهنگی و نیز برنامه های تقویم ورزشی هیئت در سال ۱۴۰۰ و سپس خزانه دار هیئت درباره حسابرسی مالی گزارشی را ارائه کردند.

دکتر شریعتی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان یزد ضمن تبریک دهه امامت و ولایت بیان کرد: شاهد روند رو به رشد هیئت ورزش های جانبازان و معلولین یزد هستیم. مسئولین هیئت توانستند با ارتباط خوبی که با دستگاه ها و نهادهای استان برقرار کنند از ظرفیت های موجود برای پیشرفت ورزش این حوزه استفاده نمایند.

وی ادامه داد: خوشبختانه با همراهی آموزش و پرورش استثنایی استان فرصت استعدادیابی در بین دانش آموزان فراهم است تا بتوانیم در رده های سنی نوجوانان و جوانان ورزشکاران مستعد را شناسایی کنیم. همچنین در بخش ورزش بانوان با همراهی نهادها و استفاده از ظرفیت ها می توانیم به توسعه ورزش این گروه امیدوار باشیم.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان در پایان ضمن آرزوی سلامتی و توفیق برای مسئولین فدراسیون و اعضای حاضر در مجمع، گفت: در این استان خوشبختانه ظرفیت های خوبی برای رشد ورزش جانبازان و معلولین وجود دارد و امیدوارم که در آینده شاهد تداوم توسعه ورزش این حوزه در استان یزد باشیم.

اسبقیان رئیس فدراسیون در این مجمع ضمن تبریک دهه امامت و ولایت بیان کرد: به دکتر شریعتی و مسئولین هیئت تبریک می گویم چرا که هیئت یزد در ارزشیابی سالیانه فدراسیون توانست با صعود شش پله ای نسبت به سال گذشته رشد چشمگیری داشته باشد که این بسیار ارزشمند است و امیدوارم با حمایت مسئولین باز هم شاهد این روند صعودی برای هیئت یزد باشیم.

وی ادامه داد: مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی بسیار مهم است که باید هیئت ها آن را با همراهی اداره کل ورزش و جوانان استان پیگیری کنند تا با استفاده از ظرفیت های نهادها و دستگاه ها فضا را برای توسعه ورزش جانبازان و معلولین فراهم کنند.

اسبقیان استعدادیابی و توجه ویژه به ورزش بانوان و فعال نمودن شهرستان های غیرفعال را مورد تاکید قرار داد و افزود: انتظار داریم موضوع استعدادیابی و ورزش بانوان جدی گرفته شود و با استفاده از فرصت های مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی شاهد ارتقای ورزش جانبازان و معلولین استان در سال جاری باشیم.

برنامه ریزی در خصوص برگزاری هفته پارالمپیک انجام شده است و کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون در این زمینه هیئت ها را حمایت خواهند کرد. هیئت یزد باید هیئت های شهرستانی خود را فعال کند تا روند رو به رو رشد خود را حفظ نماید.

رئیس فدراسیون در پایان ضمن آرزوی سلامتی و توفیق برای اعضا حاضر در مجمع گفت: از مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان و هیئت برای تلاش هایی که دارند تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم که کاروان ورزشی کشورمان با دعای خیر ملت با دست پر از رقابت های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ باز گردد.

در پایان تقویم ورزشی، برنامه های هیئت و مفاد مجمع با تائید اعضا تصویب شد.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *