در جلسه شورای مدیران صورت گرفت؛

برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست دبیری فدراسیون

جلسه شورای مدیران فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، امروز صبح برگزار شد.

به گزارش وب‌سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، جلسه شورای مدیران، صبح امروز شنبه ۲۳ فروردین ماه، با حضور اسبقیان ریاست و دیگر مسئولین فدراسیون، با محوریت تودیع و معارفه‌ی سرپرست دبیری و تقدیر از عملکرد محمد‌علی حسین‌پور دبیر پیشین برگزار شد.

دکتر اسبقیان در ابتدا جلسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، بیان کرد: اجرای دستورات ستاد مبارزه با پیشگیری بیماری کرونا لازم الاجراست و هرگونه قصور در این مورد جایز نیست. باید با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و بهداشت فردی به کاهش انتقال این ویروس کمک کرد.

ریاست فدراسیون تغییرات اعمال شده را اموری عادی دانست و افزود: بر اساس سال‌ها تجربه در بحث مدیریت و مستقل از هر گونه توصیه‌ای، تغییرات را انجام دادم و این روند با نگاه گردشی در انجام امور فدراسیون صورت می‌پذیرد.

محمد‌علی حسین‌پور در این جلسه عنوان کرد: از معاونت‌ها و مدیران فدراسیون به دلیل همکاری که داشتند تشکر می‌کنم و ضمن تبریک به مسعود حمیدی، برای او در این مسیر آرزوی موفقیت دارم.

مسعود حمیدی، سرپرست دبیری اظهار داشت: فعالیت‌هایم را بر اساس خط مشی فدراسیون که توسعه ورزش قهرمانی و همگانی است و نیز اجرای سیاست های کمیته ملی پارالمپیک و ستادی بازی‌های توکیو ادامه می‌دهم و از تمام همکاران که دستاورد فعلی و موفقیت های گذشته خود را با همراهی و کمک آنها به دست آورده‌ام، تشکر و قدردانی می‌کنم.

 

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *