با حضور مسوولان صورت گرفت؛

برگزاری مراسم معارفه اسبقیان ریاست جدید فدراسیون

مراسم معارفه سید محمد شروین اسبقیان ریاست جدید فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین با حضور مسئولان برگزار گردید.

به گزارش وب سایت فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مراسم معارفه سید محمد شروین اسبقیان، ریاست جدید فدراسیون امروز دوشنبه ۲۶ اسفند ماه با حضور دکتر مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی، عبدالحمید احمدی معاونت فرهنگی وزارت ورزش و جوانان و سردار قاسمی مشاور امور ایثارگران وزیر ورزش و جوانان، محمود خسروی وفا رئیس و هادی رضایی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک، سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو، محمدرضا مظلومی رئیس فدراسیون نابیانایان و کم بینایان، مسئولان و کارکنان برگزار شد.

علی نژاد: نشان عالی IPC نماد موفقیت ورزش جانبازان و معلولین است

در ابتدا مراسم دکتر علی نژاد عنوان کرد: مراسم تودیع و معارفه یادآور تغییرات زندگی و ظرفیت افراد است. از حضور همه ی شما مسئولین و کارکنان محترم در این ایام سپاسگزاری می کنم.

وی ادامه داد: اهدا نشان عالی کمیته بین المللی پارالمپیک به آقای خسروی وفا نشان دهنده عملکرد عالی ورزش جانبازان و معلولین در طول این سال ها است و این مسئولیت ها را سنگین تر می کند.

علی نژاد در پایان گفت: از آقای دکتر صمیمی برای زحماتی که در فدراسیون ورزش جانبازان و معلولین کشیدند بسیار تشکر می کنم و امیدواریم که شاهد روزهای درخشانی در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو باشیم و تیم ها به بهترین نحو عمل نمایند.

خسروی وفا: فدراسیون از ظرفیت بالایی برخوردار است

محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک اظهار داشت: مراسم امروز و این رفت و آمدها بخشی از چرخه زندگی است. ضمن تشکر از زحمات دکتر صمیمی، در ادامه راه برای آقای اسبقیان آرزوی موفقیت می کنم.

ریاست کمیته ملی پارالمپیک در پایان گفت: این فدراسیون نیروهای جوان و با تجربه ای دارد و از ظرفیت های بالایی برخوردار است. امیدوارم با بهره گیری از خدمات ویژه نیروهای متعهد و جوان این مجموعه باز شاهد تداوم موفقیت های فدراسیون و آقای اسبقیان باشیم.

اسبقیان: امیدوارم روند موفقیت های فدراسیون را تداوم بخشیم

اسبقیان ریاست جدید فدراسیون بیان کرد: از تمام مسئولین و همکاران عزیز که در این روزهای خاص کرونایی در این مراسم حاضر شدند و برای ورزش جانبازان و معلولین ارزش خاصی قائل هستند بسیار تشکر می کنم.

وی ادامه داد: امیدوارم که در مسیر پیش رو با همکاری مسئولان وزارت ورزش و آقای خسروی وفا که پدر معنوی ورزش جانبازان و معلولین است بتوانیم روند موفقیت گذشته را دنبال کنیم.

ریاست جدید فدراسیون در پایان گفت: در نخستین سفر کاری ام راهی دیار کرمان شهر سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی خواهم شد تا به مقام شامخ این شهید بزرگوار ادای دین کرده باشم و پس از آن به آذربایجان غربی و اشنویه سفر خواهم کرد تا با حضور بر مزار پهلوان و قهرمان ایران سیامند رحمان ادای احترام کنم.

گفتنی است، در پایان این مراسم، به پاس زحمات دکتر صمیمی در فدارسیون، لوح تقدیری از سوی وزیر محترم ورزش و جوانان و همچینین تابلو فرشی از سوی ریاست کمیته ملی پارالمپیک به نماینده ایشان اهدا شد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *