امروز انجام شد؛

برگزاری نشست توجیهی کاروان اعزامی به پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰

نشست توجیهی کاروان اعزامی به رقابت های پارالمپیک کشورمان امروز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مراسم توجیهی کاروان اعزامی به رقابت های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ با حضور خسروی وفا رئیس، دکتر لیموچی نایب رئیس بانوان، تابع دبیر اجرایی، طلوع کیان مدیر روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، اسبقیان رئیس، حمیدی دبیر فدراسیون، دکتر نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و ورزشکاران، سرپرستان و مربیان تیم های ملی در فدراسیون امروز پنجشنبه بیست و یکم مرداد ماه برگزار شد.

در این جلسه خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک در خصوص نحوه حضور و اعزام کاروان و ورزشکاران به مسابقات توکیو ۲۰۲۰ توضیحاتی را ارائه داد و بیان کرد: ورزشکارانی که در این دوره از مسابقات موفق به کسب مدال شوند پاداش پای سکوی آنها بر حسب رنگ مدال پرداخت خواهد شد.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای تمام ورزشکاران، مربیان و سرپرستان کاروان اعزامی گفت: این دوره به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی با ادوار گذشته متفاوت است اما ما با رعایت تمام موارد به طور حتم با دست پر به کشور باز می گردیم.

دکتر نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در این مراسم توضیحاتی درباره رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان مسابقات ارائه کرد تا کاروان با آمادگی کامل راهی توکیو شود.

در پایان هادی رضایی سرپرست کاروان اعزامی به پارالمپیک در خصوص نحوه حضور ورزشکاران در سالن مسابقات و مواردی که باید به هنگام برگزاری رقابت ها رعایت شود، توضیحاتی را برای ورزشکاران، مربیان و سرپرستان عنوان کرد.

در پایان نیز به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) مراسم سوگواری برگزار شد.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *