برای حضور در اردوهای آمادگی مسابقات جهانی مکزیک؛

بهترین های رقابت های قهرمانی کشور به اردوی تیم ملی فوتبال قطع عضو دعوت می شوند

مصطفی الهی نسب، سرپرست انجمن فوتبال معلولین، از دعوت بهترین  نفرات رقابت های قهرمانی کشور به اردوی تیم ملی خبر داد.

وی در حاشیه برگزاری دوازدهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور فوتبال قطع عضو به روابط عمومی فدراسیون گفت: رقابت های قهرمانی کشور فوتبال قطع عضو از ۱۷ اردیبهشت آغاز شده و فردا، ۲۰ اردیبهشت به کار خود پایان می دهد.

سرپرست انجمن فوتبال معلولین خاطر نشان کرد: در این دوره از مسابقات شاهد حضور استان هایی بودیم که پیش از این در این رشته فعال نبودند و تعداد قابل توجهی از ورزشکاران جوان و مستعد نیز شرکت داشتند و این مساله نوید بخش آینده ای خوب برای این رشته است.

الهی نسبت افزود: آبان ماه امسال مسابقات جهانی مکزیک را پیش رو داریم و از این رو رقابت های قهرمانی کشور فرصت بسیار مناسبی بود تا عملکرد ورزشکاران را رصد کنیم و بعد از ماه مبارک رمضان از بهترین نفرات این مسابقات برای شرکت در اردوی تیم ملی دعوت خواهد شد.

وی تصریح کرد: در خصوص کادر فنی در حین مسابقات قهرمانی کشور عملکرد مربیان را زیر نظر داشتیم و تلاش می کنیم از بهترین مربیان حاضر در این مسابقات برای حضور در کادر فنی دعوت کنیم.

سرپرست انجمن فوتبال معلولین گفت: در این از دوره رقابت های قهرمانی کشور تیم هایی از استان های کرمانشاه، خوزستان، مازندران، تهران، کرمان، فارس و اصفهان شرکت داشتند و رقابت ها در مجموعه ورزشی شهدای شمیران نو تهران در حال برگزاری است.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *