قایقرانی باعث شد در زندگی بهتر تصمیم بگیرم؛

بهروزی راد: قهرمانی کشور فرصتی برای ارزیابی عملکردم است

بانوی پاراکانو کشورمان حضور در رقابت های قهرمانی کشور قایقرانی را بهترین فرصت برای بررسی عملکرد خود دانست.

شهلا بهروزی راد ملی پوش پاراکانو در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: مدتی است که با حمایت کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون قایقرانی به صورت غیر متمرکز تمریناتم را در دریاچه آزادی زیر نظر مهدوی نیا سرمربی تیم ملی پیگیری می کنم. شرایط آمادگی جسمانی ام نسبت به ابتدای سال بهتر شده است و در ادامه به طور حتم می توانم به اوج آمادگی ام برسم.

وی ادامه داد: تمام تلاشم را به کار می گیرم تا در پارالمپیک توکیو بهترین نتیجه را بدست آورم و با ایستادن روی سکوهای قهرمانی، به رویای کسب مدالم در این رویداد رنگ حقیقت ببخشم و این موضوع را دور از دسترس نمی دانم. امیدوارم با پیگیری تمریناتم زیر نظر کادر فنی، در توکیو از افتخار آفرینان کاروان کشورم باشم.

بهروزی راد افزود: ورزشکارانی از کشورهای ازبکستان و انگلیس حریفان اصلی من هستند که رکوردم فقط یک ثانیه با آنها اختلاف دارد و تلاش می کنم با ارتقا آن، از سد این رقبا عبور کنم.

ملی پوش پاراکانو عنوان کرد: نسبت به گذشته تجربه ام بیشتر شده است و با تمرینات مختلفی که انجام دادم می توانم با غلبه بر استرسم، در مسابقات با تمرکز بالاتری با حریفانم رقابت کنم و بیشترین توجه را روی کار خودم داشته باشم. البته به مرور زمان این موضوع در زندگی ام هم نقش پیدا کرد و در مسیرهای مختلف توانستم با کنترل هیجاناتم بهترین تصمیم ها را بگیرم.

بهروزی راد اظهار داشت: در رقابت های قهرمانی کشور به طور حتم شرکت می کنم چرا که در این مسابقه می توانم عملکردم را ارزیابی و نقاط ضعف و قوتم را شناسایی کنم و با برنامه ریزی بهتر تمریناتم را پیگیری کنم.

ملی پوش پاراکانو در پایان گفت: قایقرانی زندگی من است و به دلیل علاقه ام وارد این رشته شدم. امیدوارم بتوانم بهترین عملکرد را در کارنامه ورزشی ام ثبت کنم و در رویدادهای برون مرزی پرچم کشورم را به اهتزاز درآورم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *