ملی پوش وزنه برداری جانبازان و معلولین:

به دنبال خوشرنگ ترین مدال در پارالمپیک توکیو هستم

رضی گفت: بعد از گذشت پنج سال از مسابقات ریو با تجربه و قدرت بیشتر نسبت به گذشته راهی پارالمپیک توکیو می شوم تا از افتخار آفرینان کاروان کشورم باشم.

سامان رضی ملی پوش تیم وزنه‌برداری در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد:خوشبختانه شرایط اردو و تمرین بسیار خوب است. امیدوارم با همین روندی که کادر فنی در نظر دارد و با انجام تمرینات لازم تا پارالمپیک توکیو بتوانم به سطح آمادگی لازم برسم تا در این رویداد بهترین مدال را کسب کنم.

وی ادامه داد: توکیو دومین پارالمپیکی است که در طول سال‌های ورزشی ام تجربه می کنم. اکنون و بعد از گذشت پنج سال از مسابقات ریو با تجربه و قدرت بیشتر و محکم تر از قبل راهی توکیو می شوم تا نتیجه لازم را بدست آورم و از افتخار آفرینان کاروان کشورم باشم.

رضی افزود: به دلیل علاقه ای که به ورزش دارم رقابت‌های ملی پوشان کشورم را در المپیک دنبال می کردم و از هر پیروزی آنها خوشحال می شدم و انگیزه می گرفتم. البته از باخت ملی پوشان نیز ناراحت می شدم چرا که می دانم برای رسیدن به این نقطه چه میزان تلاش کردند.

وی عنوان کرد: با تعویقی که در برگزاری مسابقات توکیو به دلیل شیوع کرونا در سال گذشته رخ داد باعث شد تا تمام ورزشکاران نگران باشند اما اکنون به دور از استرس، خوشحالم که پارالمپیک برگزار می شود تا بتوانم هدفم را در این رویداد محقق سازم.

رضی اظهار داشت: تایلند هم از مسابقات مهم و سخت بود چرا که بعد از مدت طولانی مجدد شرایط رقابت ها را تجربه می کردیم. اما فرصت خوبی بود که با شرایط رعایت پروتکل بهداشتی مسابقه را تجربه کنیم تا در توکیو با مشکل مواجه نشویم.

ملی پوش وزنه‌برداری در پایان گفت: از حمایت‌های مسئولان تشکر می کنم و امیدوارم کاروان کشورمان در توکیو موفق باشد و تمام ملی پوشان با کسب مدال های خوشرنگ دست پر از پارالمپیک برگردند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *