بیانیه مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان به مناسبت روزجهانی قدس

مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای منتشر کرد .


به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، متن بیانیه مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان به مناسبت روز جهانی قدس به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

“نَصرُ مِن اللهِ و فَتحٌ قریب”

روز قدس روز فریاد آزادیخواهان جهان و روز رستاخیز استکبار ستیزی مسلمانان جهان و روز وحدت انسانهای حقیقت طلب و عدالتخواهو روز ستیز همیشگی با ظلم و بیداد است.

در روز قدس به عنوان روز جهان اسلام، و میراث گرانقدر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، جامعه ورزش و جوانان ایران اسلامی همراه بامردم بابصیرت، مانند همیشه با نگاه هوشمندانه ، درک عمیق و تحلیل درست خود از وقایع جهان کنونی بار دیگر در این مناسبت شکوهمند شرکت می کنند و وظیفه دینی و شعور انقلابی و میهنی خود را در پیشگامی و همراهی با خروش امت اسلام به نمایش میگذارند.

تردیدی نیست که روز جهانی قدس هر ساله موجب تقویت بیش از پیش روحیه اعتماد به نفس و خودباوری در بین مسلمان و آزادیخواهان جهان شده است تا آرمان‌های آزادی خواهانه، استقلال طلبانه و آزادی بخش را دنبال و با نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان با اعتقادراسخ مقابله کنند.

در این بین جامعه ورزش ایران اسلامی هم در عرصه بین المللی همواره ثابت کرده در دفاع از آرمان های امام راحل و اندیشه های مقاممعظم رهبری در دفاع از مطلومیت مردم فلسطین پیشرو و پیشگام است و همچنان در پایبندی به ارزش ها و مبانی نظام مقدس جمهوریاسلامی تا پای جان ادامه خواهد داد .

سید محمد شروین اسبقیان

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *