تبریک رئیس کمیته ملی المپیک به افتخارآفرینی های کاروان اعزامی به بازی های پارالمپیک توکیو

رئیس کمیته ملی المپیک طی پیامی موفقیت کاروان اعزامی به بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰‌ را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از کمیته ملی المپیک، رئیس کمیته ملی المپیک طی پیامی موفقیت کاروان اعزامی به بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰‌ را تبریک گفت.

در متن پیام تبریک است:

حقیقتا باید قدردان و شکر گزار نعمت بزرگ الهی خداوندی باشیم که همواره یاری گر فرزندان این مرز و بوم بود تا با به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس کشورمان موجی از نشاط، همبستگی و غرور ملی را برای ملت بزرگ ایران به ارمغان آوردند.
آوردگاه توکیو میدان درخشش انسان های مظلوم ولی مقتدر در توکیو بود تا علاوه برشیرین نمودن کام مردم،غرور وغیرت ایرانی رادرعرصه های جهانی به نمایش گذاشتند که این افتخار بزرگ جز با مجاهدت های خاموش حاج محمود سرافراز و با همت روسای فدراسیون ها مربوطه، سخت کوشی عزیزان کادر سرپرستی،تیم پزشکی،مربیان ،کادرفنی وهمه انسان های بزرگی که در این مسیر همدل و همراه کاروان بودند میسر نمی شد.

اخلاق حکم می کند ازهدایت وحمایت های خالصانه اقای سلطانی فر ،معاونین ،مدیران و مشاورین وزارت ورزش تشکر به عمل آید و ضمن تبریک به افتخار آفرینان و کاروان اعزامی به بازی های پارالمپیک برای مجموعه پر تلاش و زحمتکش کاروان در دیگر رقابت های پیش رو آرزوی بهروزی و موفقیت دارد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *