سرمربی تیم ملی والیبال نشسته خبر داد:

ترکیب اعزامی به مسابقات جهانی هلند در پایان اردوی پنجم اعلام می شود

هادی رضایی، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان از اعلام ترکیب اعزامی به مسابقات جهانی هلند در پایان اردوی پنجم خبر داد.

وی در آستانه ی برگزاری پنجمین اردوی تیم ملی به روابط عمومی فدراسیون گفت: همان طور که پیش از این نیز اعلام شد، طی این چند مرحله اردو از ۱۸ بازیکن دعوت کردیم که تعدادی از آنها برای حضور در مسابقات لیگ جهانی انتخاب شدند و مجددا اولین اردوی بعد از لیگ جهانی، با همان ۱۸  نفر برگزار می شود.

رضایی افزود: در پایان این اردو، دو نفر ریزش داریم و با ۱۶ نفر به تمرینات ادامه می دهیم که ۴ نفر رزرو و ۱۲ نفر اصلی خواهند بود و در پایان اردوی پنجم مشخص می شود که چه نفراتی به مسابقات جهانی هلند اعزام می شوند.

سرمربی تیم ملی خاطر نشان کرد: لیگ جهانی فرصت بسیار خوبی بود که نقاظ ضعف تیم مشخص شود و رقیبان نیز به خوبی آنالیز شوند. از این رو عمده برنامه ی ما در اردوی پنجم برطرف سازی نقاط ضعاف چه در بخش فنی و چه در بخش بدن سازی و آمادگی جسمانی خواهد بود و نکاتی که از آنالیز بازی رقیبان نیز استخراج شد، بررسی می کنیم.

مدیر تیم های ملی والیبال نشسته گفت: بعد از مسابقات جهانی تمرینات تیم ملی با ۱۶ نفر ادامه پیدا می کند تا به تدریج به ترکیب ۱۲ نفره برای بازی های پاراآسیایی جاکارتا برسیم.

داود علیپوریان، صادق بیگدلی، محمد خالقی (تهران)، مهدی بابادی (خراسان‌رضوی)، رمضان صالحی، مرتضی مهرزاد، مجید لشکری، امیرحسین کفشدار (مازندران)، میثم علیپور(گیلان)، مهرزاد مهروان (البرز)، محمدرضا سبحانی (اصفهان)، آرش خرمالی، محمد نعمتی، احمد ایری، آرش قره قاپلو(گلستان)، حسین گلستانی (قم)، عیسی زیراهی (مرکزی)، حسین فرزانه(قزوین)، ۱۸ ملی پوش دعوت شده به این اردو هستند که از عصر روز ۲۰ اردیبهشت وارد کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولین خواهند شد.

هادی رضایی به عنوان سرمربی تیم ملی با همراهی علیرضا معمری و بهمن تاروردی زاده، مربیان تیم ملی، بر تمرینات ملی پوشان نظارت دارد و محمد صفری نیز به عنوان فیزیوتراپ در کنار ورزشکاران است.

سرپرستی این اردو که از ۲۱ تا ۲۶ اردیبهشت ماه در محل کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولین برگزار می شود نیز بر عهده ی فرشی عاشوری است.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *