رئیس انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولین:

ترکیب نهایی تیم ملی بعد از رکوردگیری مشخص می شود

رضایی گفت: بعد از برگزاری آخرین مرحله رکوردگیری، لیست نهایی تیم ملی را اعلام خواهیم کرد.

بهمن رضایی رئیس انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولین در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون بیان کرد: اردوی آمادگی تیم ملی به صورت متمرکز برای مردان و بانوان در جزیره کیش و تهران در حال برگزاری است و ملی پوشان تمرینات تکنیکی و بدنسازی خود را زیر نظر مربیان پیگیری می کنند.

وی ادامه داد: از عملکرد ملی پوشان رضایت دارم و آنها در آمادگی خوبی به سر می برند. برخی از ورزشکاران هم که قرار است در این مرحله از رکوردگیری شرکت کنند به صورت غیر متمرکز در حال تمرین هستند و خوشبختانه آنها نیز در وضعیت خوبی دارند.

رضایی افزود: پس از برگزاری آخرین مرحله رکوردگیری، لیست نهایی تیم ملی مشخص خواهد شد و پس از یک هفته استراحت، اردوهای آماگی با حضور ملی پوشان به صورت متمرکز پیگیری می شود تا با آمادگی کامل راهی پارالمپیک شویم.

وی عنوان کرد: هدف انجمن و تیم ملی کسب بهترین نتیجه در پارالمپیک توکیو است و امیدوارم که در این رقابت ها ملی پوشان بتوانند با کسب خوشرنگترین مدال ها عملکرد بهتری نسبت به ریو داشته باشند و از افتخار آفرینان کاروان کشورمان باشند.

رئیس انجمن در پایان گفت: از مسئولین فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک برای حمایت هایی که از تیم ملی و انجمن برای برپایی اردوها و برگزاری رکوردگیری داشتند تشکر و قدردانی می کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *