تفاهم نامه فدراسیون جهانی وزنه برداری و پاراپاورلیفتینگ جهانی

“تقویت جهان” تفاهم در درک و موضوعات مشترکی است که فدراسیون جهانی وزنه برداری (IWF) و پاراپاورلیفتینگ جهانی، بر اساس آن روابط خود را در زمینه های مختلفی توسعه می دهند.

فدراسیون جهانی وزنه برداری (IWF) و پارا پاورلیفتینگ جهانی، تفاهم نامه تاریخی با عنوان “تقویت جهان” را امضا کرده اند که بر اساس آن، در حوزه های مختلفی همکاری دو جانبه خواهند داشت.

اورسولا پاپاندرا، رئیس موقت فدراسیون جهانی وزنه برداری، در این باره می گوید: «ایجاد ارتباط کاری با سازمان جهانی پارا پاورلیفتینگ گامی منطقی برای همکاری با دوستان مان در کمیته بین المللی پارالمپیک، حوزه های مشترک و به ویژه در رویدادهای بزرگ است.»

سه حوزه اصلی تفاهم نامه به این صورت نامگذاری شده اند: حرکت اول؛ وزنه را بلند کن (ایجاد عرصه های رقابتی)، حرکت دوم؛ اجرای صحیح (لزوم آموزش) و حرکت سوم؛ ورزش پاک (استراتژی مبارزه با دوپینگ).

بر اساس این تفاهم، فدراسیون جهانی وزنه برداری و پارا پاورلیفتینگ جهانی، به تبادل اطلاعات و محتوای آموزشی می پردازند و برای اجرای ورزش پاک تلاش می کنند. برخی موضوعات همکاری که در این تفاهم نامه به آن پرداخته شده، شامل توسعه راهکارهای دوجانبه تکنیکی برای ایجاد فرصت های ورزشی، اشتراک استانداردهای دسترسی و همکاری در فعالیت های ضد دوپینگ از طریق آگاه سازی ورزشی است.

جورج مورنو، رئیس پارا وزنه برداری IPC نیز عنوان کرد: «این تفاهم نامه برای ما تاریخی است چراکه به ما مجوز همکاری با همتای خود در فدراسیون جهانی را می دهد و این برای توسعه رشته ما بسیار اهمیت دارد.ما با IWF دوستی دیرینه، ارزش ها و اهداف مشترکی داریم و از آنها برای حمایت و همکاری تشکر می کنیم و یقین داریم که با یکدیگر می توانیم جهان را قدرتمند کنیم.»

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *