دومین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون در سال ۹۹ برگزار شد؛

تفکیک مسوولیت انجمن‌های ورزشی، مربیان و مدیران تیم‌های ملی

 دومین جلسه‌ی هیئت رئیسه فدراسیون در سال جاری، عصر امروز ۲۱ مرداد ماه، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، این جلسه با حضور اسبقیان رئیس، نصیبی و حمیدی نایب‌رئیس و سرپرست دبیری، حسین‌پور سرپرست خزانه‌داری، مدبر، نگارنده، سردار قاسمی و کارگری اعضای هیئت رئیسه فدراسیون برگزار شد.
در ابتدای این جلسه اسبقیان از روند امور جاری فدراسیون، احداث سالن اختصاصی جانبازان و معلولین اردبیل، پیگیری مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، توزیع پنج مرحله بسته‌های معیشتی و مرحله بعد در اربعین، اقدامات صورت گرفته در زمینه ورزش قهرمانی، آموزشی  و ارسال تجهیزات برای ملی‌پوشان پارالمپیکی گزارشی به حاضران ارائه داد.
مسعود حمیدی، سرپرست دبیری فدراسیون در خصوص مصوبات این جلسه اظهار داشت: از آن جایی که امور مربوط به تیم‌های ملی مهم‌ترین اولویت فدراسیون است، در این جلسه مصوب شد، مسوولیت روسای انجمن، مربیان و مدیران تیم‌های ملی نمی‌تواند بر عهده یک شخص واحد باشد.
حمیدی افزود: در این جلسه با نظر اعضای هیئت رئیسه مقرر شد از کارشناسان و خبره‌های ورزش جانبازان و معلولین برای تصمیم‌گیری مشورت بگیریم و با بهره‌گیری از حضور این افراد یک شورای راهبردی تخصصی تشکیل دهیم.
دبیر هیئت رئیسه فدراسیون در پایان گفت: بر اساس مصوبات این جلسه شرح وظایف معاونین و مدیران جمع‌آوری می‌شود و در جلسه آتی نیز چارت سازمانی و جایگاه‌های مسوولین فدراسیون به طور کامل مورد بررسی قرار می‌گیرد.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *