اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته– تبریز؛

تلاش بوسنی برای کسب مقام سوم لیگ جهانی

تیم ملی والیبال نشسته بوسنی و هرزگوین با شکست اوکراین دومین برد خود را ثبت کرد تا احتمالا در دیدار رده بندی بار دیگر به مصاف اوکراین برود.

  

نخستین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته که از روز پنج شنبه ۳۰ فروردین ماه به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در شهر تبریز آغاز شده است، روز سه شنبه چهارم اردیبهشت ماه به پایان می رسد.

در چهارمین روز این رقابت ها سه دیدار برگزار شد که تیم های بوسنی و اوکراین در دیدار سوم و از ساعت ۱۸ به مصاف یکدیگر رفتند.

ملی پوشان بوسنی که عنوان قهرمانی پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن و نایب قهرمانی پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو را در پرونده کاری خود دارند، در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسیدند تا دومین برد خود در این رقابت ها به دست آورند.
تیم های بوسنی و اوکراین که دو برد و دو شکست در پرونده خود در دور مقدماتی لیگ جهانی ثبت کردند فردا (دوشنبه) در آخرین روز دور مقدماتی به ترتیب به مصاف آلمان و روسیه می روند.
با توجه به دیگر نتایج این رقابت ها تیم های بوسنی و اوکراین احتمالا در روزپایانی رقابت ها برای کسب مقام سوم به مصاف یکدیگر می روند که اوکراین انگیزه خاصی برای شکست بوسنی و جبران نتیجه امروز در آن مسابقه خواهد داشت.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *