سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر:

تورنمنت ژاپن فرصت مناسبی برای کسب آمادگی در رقابت های AOZ است

میرعظیمی گفت: تورنمنت ژاپن فرصتی خوبی است تا برای رقابت های آسیا و اقیانوسیه آماده شویم.

مازیار میرعظیمی سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: اردوهای خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و با توجه به هدف گذاری که انجام داده بودیم اکنون بازیکنان به آمادگی هفتاد درصدی رسیده اند و تورنمنت ژاپن فرصتی است تا تمرینات تاکتیکی که انجام داده بودیم را مورد ارزیابی قرار دهیم و جمع بندی لازم برای رقابت های تایلند را بدست آوریم.

وی ادامه داد: برخلاف تورنمنت ترکیه که مسابقات به صورت فشرده و در دو روز بود، در این رویداد هم فرصت برای تمرین داریم وهم زمان رقابت ها بصورت خوبی برنامه ریزی شده است و فرصت ایده آلی است که نقاط ضعف و قوت تیم را برابر حریفان اصلی مان شناسایی کنیم.

میرعظیمی افزود: در این تورنمنت تیم های استرالیا، ژاپن و کره جنوبی نیز حضور دارند که از رقبای سرسخت ما در رویدادهای جهانی هستند و ما در این تورنمنت می توانیم آنالیز خوبی از نحوه بازی آنها داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: با توجه به اینکه بعد از این تورنمنت بازیکنان لژیونر ما باید به تیم های باشگاهی خود برگردند در این فاصله نفرات دیگری به اردو دعوت خواهیم کرد و عملکرد آنها را نیز ارزیابی می کنیم تا پشتوانه سازی هم برای تیم صورت گیرد. البته در اردوهای پایانی از حضور لژیونرها نیز استفاده می کنیم تا هماهنگی لازم بین بازیکنان برای مسابقات AOZ انجام شود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *