رئیس انجمن پارا دو و میدانی:

توزیع سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ از رقابت های جهانی امارات آغاز می شود

رضایی رئیس انجمن پارا دو و میدانی از برنامه های تیم ملی برای مسابقات کسب سهمیه خبر داد.

بهمن رضایی رئیس انجمن پارا دوومیدانی کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: پس از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و شانس مجدد رکورد گیری، جلسات متعددی را با کمیته فنی کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون در این زمینه برگزار کردیم تا اسامی نهایی ملی پوشان را مشخص کنیم تا بتوانیم لیست تیم ملی را برای مسابقات جهانی امارات ارسال نماییم.

وی ادامه داد: مسابقات جهانی امارات در آبان ماه برگزار می شود و بر همین اساس، پس از آنکه ترکیب تیم ملی مشخص گردید اردوهای متمرکز تیم ملی را در تهران آغاز کنیم تا ملی پوشان با آمادگی کامل راهی رقابت ها شوند.

رضایی افزود: توزیع سهمیه بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو از رقابت های جهانی امارات آغاز می شود و پس از آن مسابقات مختلفی تا خردادماه سال آینده برگزار می شود که ورزشکاران می تواند با حضور در آن سهمیه بازی ها را بدست آورند.

رئیس انجمن پارادوومیدانی در پایان گفت: نفرات اول تا چهارم رقابت های جهانی امارات می توانند ورودی پارالمپیک را بدست آورند. برای دیگر مسابقات کسب سهمیه، ترکیب تیم ملی تغییر خواهد کرد و از ورزشکارانی که از نظر رکوردی و آمادگی فنی شرایط حضور را دارند نیز دعوت می کنیم تا بتوانیم سهمیه های بیشتری را برای پارادوومیدانی کاراوان ایران کسب کنیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *