توضیحات هادی رضایی درباره حضور تیم‌های والیبال نشسته روسیه در ایران

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان توضیحاتی را پیرامون حضور تیم‌های مردان و بانوان روسیه در ایران به منظور برگزاری دیدارهای دوستانه ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، هادی رضایی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره حضور تیم‌های روسیه در ایران اظهار داشت: با توجه به اعزام تیم‌های مردان و بانوان کشورمان به بازی‌های پاراآسیایی هانگژو و اهمیت کسب موفقیت در این رویداد، طبق هماهنگی‌هایی که با روسیه انجام شده، قرار است تیم‌های مردان و بانوان روسیه به ایران بیایند و بازی‌های دوستانه‌ای را برگزار کنند.

وی با اشاره به اینکه حضور تیم‌های روسیه به دلیل حمایت ایران از ورزشکاران این کشور بوده است، ادامه داد: بازی‌های دوستانه تیم‌های مردان و بانوان روسیه از اول تا چهارم مهر ماه در شهرستان محلات استان مرکزی با تیم‌های کشورمان انجام خواهد شد.

رضایی عنوان کرد: این برای اولین بار است که بانوان روسیه به ایران می‌آیند. تیم بانوان روسیه پیش از تحریم‌ها، در رده سوم رنکینگ جهانی قرار داشت. همچنین تیم مردان روسیه در پارالمپیک توکیو پس از ایران به مقام نایب قهرمانی رسید و در سال قبل از برگزاری این رویداد نیز قهرمان اروپا شده بود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *